Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van mindenre időtök...

Hogy van mindenre időtök gyerek(ek) mellett?

Figyelt kérdés
Barátnőm is két másfél év alatti gyerekkel van otthon, és mindenre van ideje. Bármikor megyünk hozzájuk, minden a helyén van. (Előre be nem jelentetten is). A gyerekek is elvannak, főz, mos, viszi a háztartást, és most el is vállalt homeoffice munkát, mert bele fér az idejébe. Plusz még a házat is alakítgatja, imádja maga csinálni a dolgokat, és még saját magára is van ideje. Ilyenkor kicsit szarul érzem magam, hogy én egy baba mellett képtelen vagyok mindent megcsinálni. Én csinálom rosszul, vagy ő valami alien?

2020. nov. 17. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
37%

90-es, ne haragudj, de az ilyen idegrendszerű gyereket el kellene vinni orvoshoz, mert ez, amit leírsz, nem normális.


Egy óráról beszélünk, nem fél napról.

2020. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
87%
Megtörtént, már ismert a probléma, bár a diagnózis semmit nem változtatott azon, hogy ilyen. Amíg diagnózis sem volt, addig meg pláne csak ennyi jött le az egészből egy kívülállónak, hogy sz*ranyuci kifogásokat gyártva nem csinál semmit.
2020. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
35%

Oké, 92-es, de akkor ne állítsd már be úgy, hogy akinek a gyereke elvan 1-2 órát ordítás nélkül, az szobanövény-gyerek, mert nem, az szimplán egy átlagos, normális gyerek.


A kérdés még nem arról szólt, kinek hogy van ideje másra idegrendszeri problémás gyerekek mellett.

2020. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
76%
Maradjunk annyiban, hogy az egy nyugodtabb temperamentumú, jobb természetű, könnyebben kezelhető baba/gyerek. És nem, nem az anyán múlt, hogy ilyen. Nem attól lett ilyen, hogy "úgy szoktatta", meg "nem hagyta (rá)", meg amiket még szoktak nagyon okosan megjegyezni. Ez egy veleszületett adottság. Marha szerencsés, akinek ilyet dob a gép.
2020. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
24%
Persze, mindenki ezt a kifogást használja :D
2020. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
23%
Aki annyora napi 24be jatszik hogy van ideje gyakorizni???? Lanyok...
2020. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
26%

Kérdezem én azoktól az anyukáktól akik azt irták hogy nem olyan fontos a takarítás közben a kezében a telefon, ilyenkor nem hagyjátok abba a regényeket az ész osztásokat Csak főzés közben húzza a nadrágotokat a gyerek ugye? Ha megtudjátok oldani hogy telefonozzatok akkor szerintem a rendet és a főzést is megtudnátok.. Csak ugye ahhoz mozogni kell

De amikor az apuka ideges hogy úgy jön haza a munkából hogy az ajtón alig tud bejönni meg lábújhegyen járkál a játékokba és szegényeknek épp csak annyit főztök hogy éhen ne haljon ugye akkor hogy sajnáltatja magát az anyuka hogy jaj hát a gyerek?! Hagyjuk már csajok!! Nem kell kőrbe beszélni lusták vagytok és kész ezelőtt a szegénységbe 6 gyerek mellett csillogot a lakás most meg ugye a szebbnél szebb házakba csak az a lényeg hogy modern bútor legyen de a teteje meg már 1 hónapja áll a portól ugye? Mert 2020ban már ha szülünk egy gyereket mindenki meg van halva kihívásnak tartja és csak panaszkodni tud! Higyjétek el az a jó anya aki a háztartást és a gyereket nevelést is megtudja egyszerre oldani mert szerintem nem egy olyan anya osztotta itt az észt akinek a telefon többet van a kezébe mint a gyerek

Menjetek vegyétek elő a seprűt ne nyavajogjatok és ne legyetek ilyen mocskosak akik csinálják a dolgukat tudják a kötelességeiket és lepontozzátok!

2020. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó, imádlak! 10000%ban igazad van! Én még mindez mellett heti 30 órát le is dolgozok... Itt néhányan meg még erre se képesek.... Szégyen!
2020. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
19%

Ugy kell alakitani h besegit a gyerek aztan leulsz vele picit aztan megint pl foztok teregettek aztan megint jatszotok , kell olyan ido amikr csak ra figyelsz:)

Es olyn is amikor legyen el maganak picit!

2021. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!