Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt itt valaki ilyet?...

Tapasztalt itt valaki ilyet? Egész éjszaka erőlködik a babám.

Figyelt kérdés
Már igazán nem tudom, mit csináljak ezzel. Mindenhol arról olvasni, mit tegyek, ha sír. Az enyém nem sír, de kb hajnali 2-től gyakorlatilag folyamatosan hangosan nyög, erőlködik. Hasfájása van, mert rengeteget eszik, anyatejes, viszont co-lactase cseppekkel a szelesség megszűnt. Mégis itt ez a folyamatos erőlködés, kb semmit nem alszom. Van, hogy eredményes, de sokszor órákig semmi, és ha eredményes is, legtöbbször folytatja.. Próbáltam ilyenkor lázmérözni, hátha, de sokszor az se vezet semmiféle eredményre, mintha nem is lenne ott semmi. Persze ilyenkor is enne, és sokszor adok is neki, csak legyen már egy kis csend. Lehet, ez is baj. Ti láttatok már ilyet? Valami tipp?

2020. nov. 20. 05:24
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocs, kimaradt, hogy 6 hetes.
2020. nov. 20. 05:24
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem sír akkor miért zavar? Ne kell állandóan hőmérőzni. Aztán hozzászokik és nem tanulja meg összehangolni az izmait.
2020. nov. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem hőmérőzöm állandóan, de volt már rá példa. Ordítva, erőlködve, hangosan nyög és tekereg hozzá, nem oké. Most is: kakilt, bealudt, fél órára rá ordítva nyögésre ébredek.
2020. nov. 20. 06:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt, hasfajos. Probald hasra tenni de ha nem szereti hagyd. Sajnos ez a kolika. En azt figyeltem meg ha mellettem aludt nem nyogott ennyit. (Mar kisagyban alszik nem szokott hozza). Simogattam magam mellett, meggyparnat melegitettem es a hasara raktam. De neha csak ratettem a kezem a hasara es azzal melegitettem. Ami alap: biogaia minden nap. Nem azert nyog mert sokat eszik hanem mert eretlen a belrendszere. Onnan tudom hogy ezzel jott a gasztros nekem is, aztan kiderult hogy semmi koze hozza. A zold kaki nalunk is a tejcukor miatt volt meg hogy nem tudta lebontani a kajat, 2 hete nincs zold es semmit nem csinalok mashogy. Az enyem most 3 hos es mar ugyesebben kakil, ejszaka mar nem nyog hanem csendben szuszog ugyhogy nalatok is el fog ez erkezni. Kakinal meg persze ugy nyog mint neked. Tudom hogy idegesit meg sajnalod, de en ugy voltam vele hogy ha almaban csinalja jobb mert talan annyira nem emlekszik meg nem ugy erzekeli a fajdalmat. Nekem se volt siros csak ha nagyon fajt szegenynek ritkan, tok ugyanez. Ha nem vettem magam melle ezt hallgattam ejjel es kb neztem a plafont.
2020. nov. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Enyém nyöszörögve aludt rövideket, borzasztó zavaró még a férjemnek is az volt, aki nem éberalvó mint én.


Szerencsére megszűnk amikor hason kezdtünk el altatni.

2020. nov. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A hasfájás részhez (szerencsére) nem tudok hozzászólni, de az biztos, hogy egy kizárólag anyatejes baba nem tud túl sokat enni, szóval tutira nem ez okozza a problémát.
2020. nov. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eleve együtt alszunk, ezzel együtt csinálja. A gyerekorvos nem nagyon tud hozzászólni, biogaia meg lactase comfort, aztán majd elmúlik. Tudom, hogy elmúlik, csak rohadt nehéz alvás nélkül türelmesen, kedvesen. Napközben a hordozás szuperül beválik, nagyokat akszik benne, csak ezt éjszaka nem lehet csinálni és nem is akarom. Szóval akkor ez is kólika lenne. Hm, remek, legalább van remény, hogy másfél-kétésfél hónap lesz csak ilyen.
2020. nov. 20. 07:10
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél tejterméket (laktózmenteset se). Próbáld ki egy hétig, ha ez a ludas, akkor javulni fog.
2020. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Tejmentes diéta tud segíteni. De olyat se egyél ilyenkor, amiben tejsavó vagy tejpor vagy bármilyen tejszármazék van (ezeket vastag betűvel jelölik az összetevőknél)
2020. nov. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
En azzal nyugtattam magam hogy nem uvoltve sir mint nehany peches baba (vagy inkabb peches anyuka).
2020. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!