Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kizarolag anyatejes babanal...

Kizarolag anyatejes babanal tenyleg normalis a heti 1?

Figyelt kérdés

3hetes koraig a babamnak napi 2-3x is volt kakis pelusa, elkezdtuk a Gaviscont es azota 5napja semmi, kezdek aggodni.

Nem is azon h nincs napi 1 hanem h egyik naprol a masikra elvagtak. Nem talaltam Gavisconnal kapcsolatos szorulasos mellekhatasrol infot, lehet nem fugg ossze, plusz mashol olvastam h anyatejes babanal heti 1 is ok, de eddig neki naponta volt. Lehet h fejlodik az emesztorendszere es tobbet hasznosit?


2020. nov. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Senkinél nem normális a heti egy.
2020. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg normális.

Az anyatej azért is olyan jó, mert 100%-ban még tudja emészteni, fel tudja dolgozni a baba pocakja.

2020. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nekem a védőnőm többször is elmondta, hogy ez teljesen normális.
2020. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális,ne aggódj!!!
2020. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk is így volt. Pontosabban minden szoptatás közben kakilt. Majd hirtelen egy hét is eltelt, mire lett széklete. Szélcsöveztem, mert szenvedett már picit.

Most 5hónapos, beállt heti 3-4-re kb. Én is próbálok rostdúsabban étkezni, az is segít neki.

2020. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!