Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babátoknak bevált az...

Hasfájós babátoknak bevált az Infacol?

Figyelt kérdés
Érezhető volt a javulás?

2020. nov. 24. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamennyit enyhített, de sajnos nem csodagyógyszer. Akkor éreztem valamelyest a hatását, amikor csökkenteni próbáltam a dózist. Olyankor aztán jöttek a keserves sírások, amíg vissza nem emeltem.
2020. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont forditva volt, kevesebb jobban hatott 🤷‍♀️
2020. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használt bizony. De igazából ki kell tapasztalni, h nektek mi a jó, mert egyik babának ez, másiknak az segít.
2020. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk semmit sem használt és a többi csodaszer sem. (espumisan, biogaia, gripe water, infacol, colief, mecsek tea mind végigpróbálva) Ami enyhített: vállon vagy alkaron “lógatva” sétálás, pólyában ringatás és mikor már mindenki nagyon kész volt az orvos által felírt gyógyszertári kevert cucc. Talán görcsoldó, fájdalomcsillapító és nyugtató. De ezt tényleg csak végszügség estén adtuk az összetevők miatt. Max 2-3 alkalommal éltünk vele. Amit mindenki mondott és bejött 3 hónapos korától fokozatosan javult a hasfájás.
2020. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!