Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumi ellen vagy mellette?

Cumi ellen vagy mellette?

Figyelt kérdés

Le szeretném szögezni hogy nem veszekedést szeretnék indítani. Egyenlőre nem írnám le hogy én mit gondolok, mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok. Kérlek titeket hogy kultúráltan fogalmazzatok, és senki ne essen a másiknak a véleménye miatt. Köszönöm!

Ti adtatok/adnátok cumit a babá(i)toknak?



#baba #cumi #Cumii
2020. nov. 24. 19:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2020. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Elvből nem. De olyan babát dobott a gép akinél megváltást hozott. Szoval igen lett belőle.
2020. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ok hasonló mint az előzőnél.
2020. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon ritkán,ha utazunk és sír.. akkor sem fogadja el mindig,lazán kipattintja.

Elvből én sem akartam,plusz cicis és félek a cumizavartól.

2020. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Sem ellene, sem mellette. Lányomnak vettem cumit. Amikor nyűgösnek láttam, odaadtam neki, de neki nem kellett. Így nem erőltettem. Most várjuk a kistesót, neki is veszek, de lehet, hogy nála is felesleges lesz. Ha elfogadja, akkor használja, ha nem, az sem baj.
2020. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekem mindkettő csak alváshoz cumizott, és 2 nap alatt simán leszoktattam őket, még 2 éves koruk előtt, amikor már látótávolságban volt a bölcsi (nem akartam oda is vinni a cumit).

Szóval én azt mondom, hogy igen, de "módjával", nem kell mindig a gyerek szájában lógnia.

2020. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ellene voltam és egy darabig nem is fogadta el a kislányom de mikor már nagyon nyűgös és semmi nem segít akkor egy megváltás a cumi.
2020. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem akartam, de hasfájós volt és megváltást jelentett. 6 hósan magától elhagyta hál istennek. De egy biztos. Ha cumizna se hagynám 3 éves koráig neki
2020. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Én ellene voltam, igény szerint szoptattam a lányom.

De 7 hónaposan kapott cumit, mert műtötték... :(


2 évesen, amikor elválasztottam, másnap eldobta a cumit is. Nem kellett vesződnünk a cumival tovább.

2020. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!