Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet lekötni egy...

Mivel lehet lekötni egy rettentően nyűgös babát?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos. Se hason, se háton, se hintában, se kinn, se játszószőnyegen, se kézben, se a combomra fektetve, se a mi ágyunkban, egyszerűen semmi nem jó. Fél percre kötik le a figyelmét a játékok, ha bohóckodom neki. Sokat szopizik, utána 5 percig nyugodt, mosolygós, aztán megint jön a nyűgösség. Nem fájdalmasan sír, hanem a "semmi nem jó" sírással. Gondoltam, hogy esetleg a foga, mert az is jön, de nem rág folyamatosan mindent, csak erősen nyáladzik.

Mit csinálhatok? Konkrétan már semmi ötletem, és majd megőrülök.



2020. nov. 25. 16:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Javítok, sírni már csak akkor sír, ha behergeli magát, egyébként simán nyafi van.
2020. nov. 25. 16:32
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a foga lesz pedig. Dologelt probald meg. Az en kislanyom 3 honapos es o se ragja (csak az oklet) es iszonyatosan nyaladzik. En esti altatasnal is bekenem az inyet mer a macskagyoker nyugtatja. Az nem lehet hogy a semmiert nyugos egesz nap de az en babom is ilyen. Ritka sir inkabb nyekereg.
2020. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Eleget alszik? Milyen a napotok?

Eleget eszik? A szopizás fárasztó is ám, nem csak attól nyugszik meg a baba, ha jóllakott, hanem attól is, ha csak belefárad, bár akkor valószínűbbnek tartom, hogy rögtön utána sírna.

2020. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elso voltam: meg az is lehet hogy almos. Az en lanyom allandoan asitozik. Megfigyeltem hogy a harmadik utan mar muszaj aludnia kulonben tulfarad. Sajnos ezt sokaig lazan vettem, de ra kellett jonnom hogy nem ugy mukodik mint en, aki felnott es total nyugi lesz. A szamok buvoleteben voltam allitolag ebben a korban masfel orat birnia kene de sokszor 1 ora utan asitozik.
2020. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Épp 5 perce aludt el. Valószínű már fáradt volt, pedig délelőtt is aludt rajtam kendőben, illetve ebéd körül hintában, meg rövidet a járókában is. Talán mégis a foga. Kenem neki Anaftin Babyvel és Dologellel is, és látszik, hogy jól esik neki a dörzsölés, gondolom ezért is akar többet szopizni. Egyébként ha valami tetszik neki, akkor jó a kedve, előbb egy nagyobb plüss malacot gyűrt. De most kidőlt. :P Hője normális.
2020. nov. 25. 17:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, biztos kifáradt. Remélem, pihenten ébred. 😇
2020. nov. 25. 17:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Elso vagyok Meg annyi jutott eszembe hogy mikor bekenem az inyet hagyom hogy ragcsalha az ujjam. Na azt imadja
2020. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Az én fiam 3.5 hósan rengeteget aludt, nem napi 3-szor hanem vagy 5-ször.


Altasd gyakrabban, nyűgös.

2020. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem álmos. Az enyémek akkor viselkedtek így. Főleg hogy azt írod sírás előtt fel van hergelve, ilyenkor túlpörgött.


Figyeld a jeleket, az én fiamnál pl a fülpiszkálás volt :D ilyenkor kellett altatnom. Egyébként 2 nap alatt helyrejött, nem aludt egész nap de szépen beállt, hogy simán elvan 1,5 órát ébren és már nem nyűgösködött egész nap. Viszont ez az említett 2 nap nem volt egyszerű, elég sokat altattam mert folyamatosan mutatta az álmosság jeleit.

2020. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Dentinox. Elerzesteleniti az inyet. Az enyémnek más nem használ.
2020. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!