Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Lilla vagy Zita szebb lánynév?

A Lilla vagy Zita szebb lánynév?

Figyelt kérdés
A Zita jobban passzol a vezeteknevhez de a Lilla szamomra noiesebb nev. Velemenyek? Koszonom!

2020. nov. 26. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Lilla
Zita
122 szavazat
1 2
 1/12 Derjaderja ***** válasza:
94%
Lilla szebb, a Zita különlegesebb. Nekem a Rita tetszik amúgy nagyon.
2020. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Mindkettő jó, a Lilla nekem jobban tetszik, de ha a Zita jobban megy a vezetéknévhez inkàbb azt adnám, mert az is jó :)
2020. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
A Lilla hiába nőies ha az összes Lilla akit ismerek egy ronda, unalmas antinő 😃
2020. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hú de jó nevek! Öröm ilyet olvasni a mostaniak között. 😍 Zitára szavaztam, de csak azért, mert a környezetemben született mostanában néhány Lilla és a Zita talán ritkább.
2020. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmm nekem mindkettő tetszik :) A Lilla dallamosabb, de ahogy írta valaki felettem, a Zita különlegesebb. Ezért inkább a Zitát választanám.
2020. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettő jó, normális név.

Nekem a Zita jobban tetszik. Lillát biztosan nem adnám, mert nagyon sok van a környezetünkben, és annyira nem tetszik, hogy én is azt adjam.

2020. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Lillaként Zitám van 🙈
2020. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Én Zita vagyok. Szeretem a nevem, meg elég ritka, alig találkozom másik Zitával. A Lilla név is nagyon tetszik, de iszonyat gyakori. Meg picit más a két név hangulata, a Zita keményebb, a Lilla lágyabb.

Én a Zitára szavaztam, mert nem szeretem a nagyon gyakori neveket, de ugye elfogult is vagyok.

2020. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő szép. A Zita talán azért jobb választás, mert a Lilla és változatai nagyon felkapottak mostanában, mindenhol Lilik, Lilikek szaladgálnak. De vezetéknev alapján dontenek hogy melyikkel hangzik jobban, ha egyformán tetszik.
2020. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lilla nagyon szép név
2020. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!