Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja a babámnak?

Mi lehet a baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hetes, tápszeres.(Milumil ar optima) Napi 3-4 széklete volt eddig. 8 hetesen egyik napról a másikra lett székrekedése. Szegénykém nagyon szenved, sír, húzza fel a lábait. Nagyon keménnyé vált a széklete. Emellett pedig nem hajlandó annyit enni mint eddig, sőt nagy részét vissza is bukja. Mi lehet a gond? Rossz már a tápszer neki?
2020. nov. 26. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én direkt olyan tápszert vettem a babámnak, ami szekletkonnyito

[link]

Próbáld meg hátha beválik, innen tudsz rendelni is.

Amúgy próbálkozhatsz meg pocak masszázzsal, tornaztasd a kis lábait, es itasd vizzel is, hátha az segit.

2020. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Milumil AR nagyon sűrű, nem biztos, hogy a legjobb választás, pláne akkor, ha vissza is bukja. Merthogy ez bukás elleni tápszer, pont azért sűrűbb.

A lányom is ezt eszi. Rengeteget bukott, de nála nagyjából megoldotta a gondot ez a tápszer, mi ezért maradtunk nála. De ő 4 hós korában kezdte el ezt enni, addigra már gondolom elég nagy volt hozzá, hogy ne okozzon hasfájást meg kakigondot. Napi 1 kakija van most is. Ha nálatok nem oldja meg a bukásgondot, akkor teljesen feleslegesen eszi ezt, szerintem.

2020. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Novalac IT-vel óvatosan azért, mert az brutál hashajtó hatású, legalábbis nekünk az volt. Ha csak azt kapta a lányom, akkor iszonyat hígat kakilt, nem is tartotta bent a pelenka, az az igazi nagykönyv szerinti "háta közepéig összef*ssa magát" kakilás volt tőle. Nálunk úgy vált be, hogy Novalac AC-t evett 4 hós koráig (ettől a hasfájás megszűnt), illetve napi 1 alkalommal kapott IT-t, hogy székrekedése se legyen. Nekünk így tökéletes volt.
2020. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 hetes kora óta kapja ezt a tápszert mert nagyon sokat bukott. Akkor meg is oldotta, 9 hetes koráig nem is bukott vissza semmit sem.
2020. nov. 26. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kéne, többet mocorog, tekereg, jobban "felrázza" magát most, mint 3 hetesen. Az én lányomnál is csak rosszabb lett a bukáshelyzet, ahogy egyre nagyobb lett, mert most már 5 hónapos, ide-oda forog, felnyomja magát, helyezkedik, próbál négykézlábra állni, stb. Sosincs egyhelyben, ezáltal a bukás is több, még AR-rel együtt is. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ez akkor fog végleg megoldódni, amikor megtanul ülni, mert akkor ugye sokkal többet lesz függőlegesen. Hát, már nagyon várom... A kakira nem nagyon van ötletem, az nálunk is hol krémszerű, hol egész kemény, csak neki már nincs problémája utóbbival sem.

2. válaszoló voltam

2020. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!