Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a pocak...

Mi a véleményetek a pocak párnáról?

Figyelt kérdés

Kisfiam nem igazán szeret hason lenni, bár mostmár egész szépen tartja a fejét (3hónapos). Viszont tudom hogy sűrűbben kellene hasra raknom, hogy erősödjenek az izmai a forgásokhoz. Ezért gondolkozom a pocakpárnában, hátha azzal élvezetesebb lesz neki a hasazás.

Vagy így hogy már tartja a fejét felesleges venni ilyet?


Tapasztalatok esetleg?



2020. nov. 28. 09:26
 1/3 Derjaderja ***** válasza:
77%
Szerintem butaság. Összecsavart türcsi is jó egyrészt, másrészt ha alá van támasztva, kérdés, mi erősödik, harmadrészt (bár ezzel fognak vitatkozni), nem kell erővel hasaltatni. A hátról oldalra és hasra fordulas jön most neki, annak kigyakorlása során megszerzi a folytatáshoz szükséges izomerőt, főleg ha ölben is szokott lenni függőleges helyzetben.
2020. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen én is ezen gondolkodom, hogy ha alátánasztom a picit párnával, akkor az csak a nyaki izmokat erősíti, mert csak a fejét kell tartania jobban. De az már lényegében megy neki.

De ez csak az én kis logikám😅


Tényleg a törőlköző ki is ment a fejemből, az is t{kéletesnek tűnik, köszönöm szépen a tippet☺️

2020. nov. 28. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi pocakparnat a legelejen hasznaltunk, par hetes kortol, hogy erosodjon a nyaka/hata. A torolkozo nalunk azert nem jott be, mert feloldalas volt picit a kislanyom, es a torolkozo nem tartotta, viszont a pocakparna kelloen támasztotta az oldalat, igy egy ido utan szepen a kotottebb oldalan is megnyultak az izmok. Kesobb mar csak ritkan hasznaltuk, hogy picit erosodjon a karja, es tudjon tamaszkodni. Most lesz 4 honapos, mar nem kell.
2020. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!