Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy csecsemőnek hány hetesen...

Egy csecsemőnek hány hetesen lesz először széklete?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Mi van? Hány hetesen?

Születése után kicsivel ürül a mekónium, ami kb. 2-3 naposan már anyatejes székletre vált.

2020. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ömmm....

Azonnal!!!???

Amikor megszületik utána nem sokkal, vagy az is lehet hogy közben. Előfordul, hogy bekakilnak a sokktól. Utána ürül a mekónium, és szép lassan kitisztul és anyatejes kaki váltja fel. Majd egyre több kakis pelus lesz egy nap.

2020. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban egy lapon kellett jelölni, hogy mikor volt kaki. Pénteken hajnalban született a gyerekem és szombaton délután kaptam meg állandóra. Akkor a lapon több kaki is be volt már húzva. Kedden délelőtt jöhettünk haza, addig egy kaki sem volt szombat óta. Azt hiszem szerdán volt az első amit én is láttam, de az már egy rendes mennyiség volt. Tehát kb 5 napos volt akkor. Azóta 1-2 nap kivételével mindig kaksizik. Tápos és anyatejes is vegyesen.
2020. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetesen? Inkább hány órásan..

Van olyan baba aki már a magzatvízbe is belekakil sajnos

2020. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk masnap?
2020. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az aranyóra alatt kakilt egy nagyot, úgy kellett levarázsolnom magamról a hálóinget, hogy ne legyek olyan mindenütt :D

Aztán minden nap volt jó sokáig, 3 hónapos kora óta van olyan, hogy 1-2 napok kimaradnak (csak anyatejes). Előtte napi 2-3 volt jellemzően. Az első 6 hétben még azért elvárják, hogy minimum napi 1 legyen azért, utána normális csak anyatejes babáknál, hogy kimarad pár nap, de a kezdeti időben igenis kell ürülnie csomó mindennek.

2020. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak 3 naposan lett.
2020. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint a kaka fétises.
2020. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!