Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden első szülött kislány...

Minden első szülött kislány az apjára hasonlít?

Figyelt kérdés
A barátnömnek a kislánya se az anyjára se az apjára nem hasonlit ezért nagy vita van a családba hogy biztos nem párjátol van a kicsi és próbálja a férjének a családja befolyásolni a férjét

2020. nov. 30. 20:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Remek család lehet... -_- Hogy a bánatba hasonlítana minden elsőszülött lány apukára? Hát honnan tudnák a génjei, hogy ő hányadszülött? És a második már lehet a postástól?
2020. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szörnyűek valóban már az ultrahangos képen is azt keresték hogy az apara hasonlít-e vagy sem mert éppen nem akkor volt kiirva szülésre mint amikor valoban fogant a kislány
2020. nov. 30. 20:11
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem mindkét oldali nagyszülők valamelyikére.
2020. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom elsőszülött, de nem igazán hasonlít senkire, ő abszolút saját magát hozza. Nagynénim szerint TALÁN ESETLEG bele lehet látni a babakori énem, de ahhoz is nagyon meg kell erőltetnie magát az embernek.

100%, hogy a férjem az apja, ezt azért elég biztosra tudom mondani, és bevallanám egy anonim oldalon, ha nem így lenne :D Sőt, hacsak a kórházban nem cserélték el, akkor bizony az is tuti, hogy én vagyok az anyja, hiába nem hasonlít rám.


A család egyszerűen csak ostoba, bocsánat.

2020. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak ilyen ismerőseim nem is egy ahol a gyermek egyik szülőre sem hasonlít mégsem kérdőjelezi meg senki ott hogy vajon az apja az igazi apja, de ez a család teljesen rávan feszülve erre a témára
2020. nov. 30. 20:19
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyértelműen a feleségemre hasonlít az elsőszülött lányunk. Jesszus senkiben fel sem merült, hogy a tejes ember járt volna nálunk 🤦‍♀️
2020. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk meg abszolút az apja a kislány, csak lányban. De durván...

Azt mondta anyukám, hogy belőlem semmi nincs benne. Ugyanis minden női vonást a húgomtól örökölt!! :) XD


Ez van :)

2020. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nincsennek tisztába azzal szerintem hogy 8 generaciót örökölhet visszamenőleg az ember
2020. nov. 30. 20:26
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első, aki megszületett (tehát nem első terhesség) lány és tényleg az apja. De ha úgy vesszük, akkor 3. baba.


Amúgy örülök, hogy rá hasonlít, mert anyósék nem tudtak beszólni. Kicdit próbálkoztak így is, de a vak is látta a hasonlóságot, mint egy klón. 😄

2020. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekünk se hasonlít ránk. Viszont egymásra nagyon. Mindegyik szőke, kékszemű. Mind akiket svédországból importáltunk volna. Nálunk se jutott senkinek eszébe ilyen hülyeség. Az elején mindenki azon vitatkozott hogy kire hasonlít 🤦‍♀️ Hát senkire 😃 Ha anyámat kérdezed akkor rám, ha anyósomat, akkor a férjemre. Mi meg nézzük őket és egyikünkre se.
2020. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!