Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem gagyog 7hónapos...

Baj ha nem gagyog 7hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Sziasztok 7hónapos kisfiam nem gagyog(dedede,mamamam,tatata),ezeket egyáltalan nem mondja.

Néha mondja,hogy (heee,nee),de amúgy semmit se. Ad ki különböző hangokat,meg sikongat,fujja a nyálát sokat,szokott kiabálni párszor egynap,meg nyögdécsel.ha a kezemmel ütögetem a száját akkor is ad ki hangot van amikor mar emeli a szájához a kezem,hogy játszunk.

Amúgy a mozgásbab jól fejlődik,(forog minden irányba,félig már felül,feltud allni a kisagyba,kúszni mászni most tanul,)a kukucska játékot érti hangosan nevet rajta,nevére hallgat,hang irányába fordítja a fejét. Kezével csapkod,hajamat tépi.kezemen,hasamon a szájával fújja a levegőt tetszik neki amilyen hangot kiad.Nagyon sokat mozog,sokat nevet.

Igazából nem egy néma baba,mert ad ki hangokat,sikongat.

Csak nemtudom kell e aggodnom,hogy nem mond olyanokat,hogy mamamam,dedede és hasonlók!

(Védőnő szerint ne aggodjak,majd fog dumálni).


2020. dec. 3. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom sem volt egy bobeszedu csecsemő... Látnád most... 😂 Nincs semmi gond ezzel. Esetleg a hallását érdemes megnezetni, ha aggódsz, de szerintem semmi kóros dolog nincs emögött.
2020. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos státuszon volt kérdés a szótagok ismétlése, szerintem ráér. :)
2020. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gagyog, csak szótagokat nem ismétel. Azt 9 hónapos státuszon kérdezik először.
2020. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor még van ideje feődni gagyogás téren is a picimnek 😊

2020. dec. 3. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam se beszélt, gagyogott 13-16 hós koráig

aztán gagyogás helyett egyből elkezdett rövid szavakat mondani

16hónaposan elmondta a gyiapacit és nagyon sok szót tudott (ha levideóztam.. mert produkálta magát... a végén mindig mondta hogy Báji Báji. (Bálint) Minden videón rajt van

2020. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy volt az én fiammal is mint 5-osnel. Én is aggódtam 7-8 hónapos korában emiatt :) de biztos látod hogy egyébként a maga módján kommunikál veled meg figyel rád, akkor nincs baj. Az én fiam a szotagmondasba is egy éves kora után kezdett bele.
2020. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj majd fog. Az én lányom is 7 hónapos múlt és 5 nappal ezelőtt kezdte a mamama, dedede, bababa tette gagyogást és van olyan nap amikor nem is mondja. Idáig lefoglalta a mozgásfejlődés. Már kúszik, mászik, ül, feláll.
2020. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Javult a helyzet azóta?:)
2021. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Köszönöm a válaszokat.

Igen miutan kiirtam ra 1-2hetre elkezdte a mamama,tetete,bababab meg hasonlokat

Most lesz 1éves 30án már mondja,hogy

Mam mam - ha éhes

Babda- labda

Anya,apa

Tészta 😂

2021. ápr. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!