Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba talpig rózsaszínbe...

Ha egy baba talpig rózsaszínbe van öltöztetve, miért kérdezik meg, milyen nemű?

Figyelt kérdés
Rózsaszín fodros ruha, piros kabát, csajos masni, és mégis megkérdezik: fiú vagy lány? Amikor csodálkozva mondom, hogy hát nem látszik, hogy lány? Akkor megsértődnek.
2020. dec. 3. 15:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
A mai világban...
2020. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Úgy vannak vele, hogy ebben az eLMeBeTeQ világban sose tudni.
2020. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Pff ilyen velem is volt, ugyan a fekete babakocsinkban ült a gyerek de rózsaszín sapkában, rózsaszín kabátban, rózsaszín takaró alatt, rózsaszín plüss unikornissal a kezében. Majd egy nő aki 3 tüllszoknyás csivavát sétáltatott éppen megkérdezte, hogy jaj de cuki, kisfiú vagy kislány? 😂
2020. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez egy rossz berögződés. Azért kérdezi, mert nem tud mást és tart a kínos csendtől.
2020. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Én tőlem is többen megkérdezték már, pedig rózsaszín ruha volt rajta. Csak mert semmilyen hajdíszt és fülbevalót nem visel, szerintem azért kérdezték meg. Én úgy vettem észre, hogy amelyik kislánynak nincs fülbevalója, fiúnak nézik, hiába van rajta rózsaszín. Meg ha éppen nem rózsaszín ruhát visel, akkor is ez van. Mintha csak ilyen színűben lehetne egy lány...
2020. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Mert a színeknek nincs nemük. Hiába öltözteted a gyerekedet rózsaszínbe, ettől még nem fog rajta látszani, hogy lány. Sőt, rá is írhatod a homlokára, hogy "LÁNY VAGYOK", az se jelent semmit. Én is lány vagyok, és jelenleg egy "legjobb apa" feliratú pólóban ülök itthon, amit apukámtól örököltem meg.
2020. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is csak egy ilyen kényszerjópofi ez a kislány vagy kisfiú kérdés.Kb nem érdekli a kérdezők zömét, megnézik cuki aztán el is felejtik hogy lány vagy fiú.
2020. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Tőlem pont hogy nem merik megkérdezni, mert elég fiús arca van a lányomnak, szerintem nem akarnak megsérteni :D
2020. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

Próbáld ki, hogy nem öltözteted habcsóknak, hátha több embernek eszébe jut, hogy lány is lehet.

A lányomat sose nézték fiúnak fiúruhában sem, kék babakocsiban tologatva, pedig még csak fülbevalója sincs.

2020. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam nyáron: szürke babakocsi, kék nadrág, sárga póló, kék sapka.

Néni: Látszik rajta, hogy fiú. (Majd ijedten rámnéz) Fiú ugye?


Erre mit mondjon az ember? Nevettem egy jót 😂😂😂

2020. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!