Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák találkoztatok...

Kedves anyukák találkoztatok már olyannal hogy a babàtoknak még a hasatokban 30 hétben találtak egy 3 cm petefészek cisztát?Az én kislányomnal aki most 2 hetes van egy ilyen cisztája most hogy meg született 3,7 cm lett nagyon agódóm!!!Vélemények?

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonló helyzetben?és hogyan alakultak a dolgaik?Felszivódót magától?Vagy műtötték?

2020. dec. 7. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Hú, lehet velem van a baj, de nem értem.


Az anyukának van a hasában a ciszta vagy a gyerkőcnek?

2020. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a 30.terhességi héten találtak a babában egy cisztát, ami születése után 2 héttel nagyobb lett.
2020. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen a 30 terheségi hétben a babának találtak egy cisztát!És most szülés után nagyobb lett!!!Volt már valakinek hasónló?Nagyon tanácstalan vagyok?
2020. dec. 7. 15:43
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudok okosat mondani, nekem kiműtötték a cisztámat, mert megtekeredett a kocsány körül. De az több, mint 11 centis volt.


Hívd fel a háziorvosod, gyermekosvost, védőnőt, korházat, egyiket a felsoroltak közül, hogy mit mondanak rá.

2020. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk orvoshoz szülés után azt mondták várni kell és meg lássuk hogy mi fog történő tovább.Csak ez a várakozás ki készít😞
2020. dec. 7. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ird meg mi történt légyszíves. Ilyenről en sem hallottam még. :O
2020. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták műteni kell mert be fordult a ciszta és ki kell venni😞Pénteken még meg nézi egy orvos és el fogjuk dönteni😞😫
2020. dec. 8. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, sajnálom... 😞


Fájdalommal jár? Mindenképpen javasolt az operáció?


Nekem amikor megtekeredett a petefészek cisztám, akkor pokoli fájdalmat éreztem és sugárban elkezdtem hányni. Szörnyű volt...

2020. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh szegény baba, kitartást és jobbulást kívánok előre is! :( <3
2020. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegény baba :( nagyon sok sikert és ki tartást és egészséget a picinek 😘
2020. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!