Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudni ha nem hall a baba ?

Honnan tudni ha nem hall a baba ?

Figyelt kérdés
A baba a pocakban reagál a hangokra? Akkor biztosan nincs baj a hallásával? Vagy csak akkor derul ki mikor már kint van a pocakbol?

2020. dec. 14. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Születés után 48 órán belül van egy hallásvizsgálat, abból derül ki, de még annál is előfordulhat, hogy fals rossz eredményt ad és meg kell ismételni. Annak már általában biztos az eredménye. A méhen belül nem lehet megállapítani, hogy hall-e, legfeljebb valami nagyon erős hanghatàs segítségével, ami viszont elég durva és fölösleges.
2020. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
És sajnos párszor megijesztettem a fiamat, pl mosogattam, és mondjuk összeütöttem véletlen 2 fémedényt, akkor összerezzent a hasamban. Szóval reagált. Miután megszületett, a kórházban volt hallásvizsgálat:)
2020. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a hallása reagál a zörejekre. Az enyém például ha mélyen alszik bombát is lehetne robbantani mellette. De amikor felületesen alszik mindenre felkel. Főleg nappal. De persze a hallásvizsgálat kimutatja ha rossz a hallása.
2020. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!