Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elalszik a gyereketek ti...

Ha elalszik a gyereketek ti meddig maradtok fent? És mit csináltok?

Figyelt kérdés

Párotokkal vagytok olyankor kettesben?

2 éves a miénk 8kor alszik el és utána már nincs kedvem semmihez csak feküdni aludni.


2020. dec. 14. 22:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
3 éves. Fél 10-10 nél elöbb ritkán alszik el, így mi éjfélig vagyunk legalább fennt emiatt. Ilyenkor tudunk beszélgetni normálisan, együtt lenni, filmezni, akármit is csinálni.
2020. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk 3 éves. 7-fel 8 fele alszik el. Változó meddig vagyunk fent, de 10 a minimum, az előtt sosem alszunk el.


Van, amikor külön-külön foglaljuk el magunkat, máskor együtt. Minden "felnőttes" dolgot ilyenkor csinálok meg amúgy, amire napközben nincs időm. Alapvetően későn fekvők vagyunk, ezért hosszú az este :)

2020. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
2 évesem van fél 10kor alszik el, 10ig férjemmel vagyunk. Utána általában éjfél-fél1ig sorozatot nézek. Jól esik kikapcsolódni :)
2020. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
2,5 éves, fél10-10 fele alszik el, ezután olyan éjfél-1 fele megyünk aludni, beszélgetünk, filmet / sorit nézünk, 🔞, játszunk, néha iszunk is valamit vagy veszek egy hosszú fürdőt. Addigra mire a gyerek alszik már mindent elrendeztünk, úgyhogy ez a 2(+) óra tisztán csak kikapcsolódás, vagy együtt vagy külön, én ma pl sorit nézek (ebben a percben is épp a Crownt nézem), a férjem pedig Xboxozik, hétvégente viszont mindig együtt csinálunk valamit.
2020. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
5 éves, fél 10kor alszik el. Max 11 ig birunk fent lenni 😃😃 kedvenc sorozatunkból nézünk pár részt
2020. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Olvasok, tanulok, filmet nèzek,pakolok, felmosok.

10 kor alszik el, ejfelig fent vagyok

2020. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Van egy 1hónapos meg egy 15 hónapos. Mire mibdkettőt elrendezzük az olyan 10 óra. Utàna egy kicsit aztàn alvàs mert koràn kellnek.A pici egyszer kel èjjel a nagy màr nem kel èjjel.
2020. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
10 hónapos, kb 9kor alszik el. Filmezés, beszélgetés, suex, néha társasozunk, ha úgy van gyors elmosogatok, elpakolok még, hogy reggel ne egy olyan konyhába menjek ki ahol bombát robbantottak, kb 12kor fekszem le, párom hamarabb, 11 fele:)
2020. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Mindhárom gyerkőcünk (8 éves, 6 éves, 8 hónapos) 9 órakor alszik el. Utána a férjemmel vagyok. A szokásosat csináljuk, beszélgetünk, lazítunk, szerelmeskedünk, filmet nézünk. Olyan is van, hogy vagy Neki vagy nekem még egy picit le kell ülnünk dolgozni, ez a munkától függ.
2020. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Változó mikor alszik el a másfél évesem, jobb esetben 9-10 között. Amíg kisebb volt tanultam mellette (államvizsgára, utána KRESZ-t), mostanában dolgozok miután elalszik, nap közben nem tudok nagyon online lenni így ekkor válaszolok azoknak, akik keresnek, olvasgatok a neten, sorozatokat nézek, most nyelvet akarok majd tanulni megint. Egyedülálló vagyok, szóval arról nem tudok írni, hogy a párommal mennyi időt töltök.
2020. dec. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!