Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az idoben (1-3 fok)...

Ebben az idoben (1-3 fok) adtok az overall ala pulovert a gyerekre?

Figyelt kérdés

1,5 eves a gyerekem

Az van rajta ami itthon vekony leggongs, ujjatlan body es egy vekony (hosszu ujju) felso. Erre adom ra az overallt, igy mar csak salat es sapkat kp. De mar tobben os szova tettek h pulcsit miert enm adok meg ra. Ti adtok ebben az idoben?


2020. dec. 15. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mit adsz akkor majd -10 fokban? Ha nem fázik minek? Itthon divat agyon öltöztetni a gyerekeket. Meg nem ismerik azt se hogy valaminek az anyaga is jelentheti azt hogy meleg (pl gyapjú, toll, primaloft stb ) anélkül hogy két ujjnyi vastag lenne és akadályozná a mozgásban.
2020. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem adok. Sőt, egy réteggel kevesebbet adok. Overál alá felülre csak egy hosszú ujjú body megy.

0 fok alatt adok rövid bodyra hosszú ujjú felsőt és úgy az overál.

Ha esetleg lesz -5-nél kevesebb, akkor jöhet a vékony bolyhozott pulcsi és alulra plüss harisnya. Még hidegebb időben polár felső.

1,5 éves nálunk is a kisebb, a nagyobbikat ugyanígy öltöztettem, nem volt megfázva oviig.

2020. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
10 hónapos. Hosszú ujjú body van rajta és nadrág zoknival, ha hűl ki a lakás, akkor adok még rá egy vékony pólót. Kint pedig erre egy overallt. De nem túl vastag az sem. De egyébként nem értem, hogy ahelyett, hogy az anyukák kitapasztalnák, hogy mi jó a gyereknek, inkább gyakorin kérdezik. A másik, én is veszek fel pulcsit a kabát alá. A gyerekre miért kellene eggyel kevesebb réteg?
2020. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha rövid ujjú van rajta, egy vékony pulcsit adok rá. Ha hosszú ujjú body, akkor semmit. Én is veszek a kabát alá pulcsit. Ha kabátot adok rá is kap.
2020. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Nekem alap, hogy kabát alá pulcsit veszek. És adok is a gyerekekre is. Nagyon hidegben vastagabbat. De pólóra kabátot sosem húznék.
2020. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak hosszú ujjú bodyt adok overál alá,pluszba pulcsi sok lenne egyelőre. 14 hónapos. Még sosem éreztem hidegnek mikor leöltöztettem,sőt néha a háta be is van izzadva.

Szerintem ahogy te öltözteted teljesen rendben van. Nem hiszem hogy fázik.

2020. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

15 hós. Csak azért akkor adok rá ha korán vagy későn megyünk ki és nem téli, hanem átmeneti overál van rajta.

Amúgy vékony hosszú ujjú body, nadrág, pulcsi (ez ugye ahogy írtam nem mindig) és az overál. Amit a gyerekeknek gyártanak overál elég meleg. De látod még harisnya sincs alatta. Tavaly 3 hós volt ilyenkor, és nem költöztettem fel vastagabban.

De amúgy pont jó helyen kérdezted. Itt sokan már téli overált meg bundazsákot adnak a gyerekre😂😂

De

2020. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!