Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vegyem meg 1éves...

Melyiket vegyem meg 1éves fiamnak? Fisher Price Tanuló Kutyát vagy a Tanuló Macit?

Figyelt kérdés

Születésnapjára akarom, a család összedobja rá a pénzt.Van már neki FP. hernyója és Micimackója is mind a kettőt használja.Gondolom a kutya vagy a maci is tetszene neki.De mégis melyiket válasszam?Melyik éri meg jobban,melyiket tudná jobban kihasználni?


Az igazság az,hogy már tettem fel ezt a kérdést (válaszadás óta nem telt el 36 óra, így nem tudom kiemelni),de konkrétan nem jött rá válasz.Ismeri valaki a Tanuló Macit?Az éri meg jobban?

Holnap venném meg,mert szombaton lesz a fiam 1éves szülinapi bulija és még nincs eldöntve mi legyen?


2010. aug. 12. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szia!nekünk mindkettő megvan.Igazából mindkettő modja az abc-t meg számol,abban egyformák,de más-más dalok meg versikék vannak benne.A kutyát úgy nem lehet kikapcsolni,hogy ha hozzányúlsz ne kezdjen valamit dalolni,a macit lehet likvidálni.Igazából mindkettő nagyon aranyos.a macin ha mondja az abc-t vagy a számokat akkor középen a "kijelzőn" megjelenik.Az formákat mond még.A kutya meg a testrészeit sorolja.Hát passz ,mi sem jutottunk dűlőre ezért van meg mindkettő :-))))mindkettőt szereti egyébként,de tuti hogy csak később fogja igazán érteni.Mi is 1 évesek vagyunk.Remélem segítettem valamit azért!
2010. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk FP teknős van. 1-től négyig mondja a számokat és a négy formát (kör, háromszög, négyszög, szív) és egy nagyon kellemes dalocskát énekel. Az én kisfiam 16 hónapos és már mondja utána a számokat, és tolja a teknőst mert kerekeken gurul. Ja, és táncol amikor énekel. Ki lehet kapcsolni. Tudom, nem a kérdésre válaszoltam, de ez is egy alternatíva lehet, nézzétek meg a boltban.
2010. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a kutyus van...aranyos,de frászt kapok,hogy nem lehet kikapcsolni.Valamelyik este az ágyunkban maradt,majd hajnal 3kor megszólalt az a nyamvadt,hogy "ölelj meg"!Azt hittem falhoz csapom.Ha tudom,h.a.macit ki lehet kapcsolni azt vesszük meg.Amúgy aranyos dalokat játszik!
2010. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet kikapcsolni??? A miénk mondja, hogy "Pápá!", ha megnyomod a talpát. Aztán míg újra azt a talpát nem nyomod meg, addig nem zenél/beszél.

Hátul meg szétnyitod a pólóját, és a jobb kezedre a fehér műanyagon van egy hangerő gomb. Ha teljesen balra nyomod, elhallgat a dög. ;)


Kérdezőnek: Nekünk kutyus van, a lányom 1 éves kora óta mindennapos társ. 21 hónapos a lánykám. Nagyon szereti!

Macink nincs.

2010. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:16 újra.

A gomb balra nyomásával teljes a hírzárlat, nem csak időszakos!

2010. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19:53as vagyok.köszi a tippet,megnyúztam és inaktiváltam a dögöt:)

Még észre sem vettem azt a kapcsolót,pedig volt már elem cserélve benne.A miénk nem mondja,hogy "pápá".Lehet,régebbi modell?

2010. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A FP kutyát ki lehet kapcsolni és le is lehet halkítani. Ha a ruháját széthúzod a hátán ott van egy kis fekete gomb, azt kell húzni. Egyébként, nálunk le se bagózza FP kutyát a kisfiam, eddig még egyszer sem játszott vele (13 hónapos).

Viszont a tv irányító, a fax gép, a laptop szuper játék lenne, ha odaadnánk.:)

2010. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az instrukciókat a kikapcsoláshoz....
2010. aug. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!