Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mennyire normalis?

Ez mennyire normalis?

Figyelt kérdés

3 hetes anyatejes babam kb egy hete a nap barmely reszeben legtobbszor almaban elkezd erolkodni, de konkretan ugy horog, ahogy felnottet nem hallottam.

Orvossal, vedonovel beszeltem mar, hasfajast mondtak, lehet benne valami, mert ilyenkor teljesen megfeszul a kis teste, latom az arcan hogy kinlodik. Nem eszek semmi kulonoset, csak a megszokottat, amit terhesen es ujszulott koraban is.

Probaltuk nala az infacolt, de hatastalan volt, utana a gastrotuss babyt, attol az elso hasznalat utan ot percel sugarba hanyt...

Eleg sokat eszik, van amikor egy komplett etkezes visszakoszon bufizteteskor, ket hetes koraig nem bukott csak ritkan, azota ket evesenkent tuti bukik..

Nem tudom mit csinaljak, belgyogyon gondolkodom. Vagy tulreagalnam?



2020. dec. 21. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Fejletlen az emésztörendszere egy ilyen kicsi babának. Nálunk is hasonló volt, ráadásul, ahogy jött föl neki a sav úgy nézett ki mintha nem kapna levegőt, úgyhogy bevittük a kórházba. Refluxot állapítottak meg és a sűrűbb ar tápszer megoldotta a dolgot. Anyatejet is tudsz sűríteni nutrilon-nal.

3 hónapos korig, amíg nem áll helyre az emésztés sok baba nyöszörög, én aludni se tudtam tőle.

2020. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,az én babám 11 hetes és ő is elég sokat bukott az elején. Sőt délutánonként csak orditás volt a program. Kb 3 hetes korába kezdte, akkor mindent kipróbáltun(espumisan,infacol, baby gripe water..stb)Szegénykémen szó szerint kísérleteztem. Aztán ajánlották a Colief szirupot ami egy enzim és segít neki az emésztésbe, így nem ül a tejcsi sokat a kis gyomrában és kevesebb gáz halmozódik fel. Ugyanakkor a kórházban ajánlották a BioGaia cseppeket. Ez pedig egy probiotikum ami segít meg erősíteni a kis gyomrát. Amióta ezt adom neki a sirások és erőlködések elmúltak. Mintha kicserélték volna. Kérdezd meg az orvosod róla,hogy neki mi a véleménye. Nekünk nagyon beváltak. Jó egészséget!
2020. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez, azzal a különbséggel, hogy nem bukott kb soha. A colactase csepp segített, el nem mulasztotta, de jobb lett tőle. 10 hetes, már csak akkor van ilyen nyögés, amikor álmában "leér" a kaki, de álmában nem tudja kinyomni, xsak ha felébred.
2020. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!