Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül fogok a kórházból...

Egyedül fogok a kórházból hazamenni a babával,a lakásom sétálva kb.5 perc.Hordozókendőben vinném a babát,melyiket ajánljátok?Van aki kendőben vitte haza?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 20:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de biztos jó ötlet szülés után pár nappal egyedül és gyalog vinni haza a babát? Ilyenkor még bármikor megszédülhetsz, eleshetsz, elég veszélyes lehet, akár sima szülés, akár császár.
2020. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez szerintem is bátor. Nekem szülés után egy héttel vissza kellett fordulnom egy sarok után, mert totál kifáradtam a babakocsitologatásban. A kendő amúgy rendben lenne. De nem tudhatod, milyen állapotban leszel. Valaki csak kéne, aki elkísér.
2020. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%

A hordozas nem ajanlott a szules utan 4-6 hetig, nemhogy par nappal utana, inkabb vitess be babahordozot, es hivj taxit, ha senki nem tud hazavinni, akkoris, hacsak ot percre van. En sokaig menni alig birtam az elso utan, nemhogy hordozni.


Ha csaszarod lesz, akkor egy vekonyabb Little Frog karikas kendot ajanlanek (a karikasok megkotesi modjuknalfogja nem suroljak a csaszaros heget), atlagos testalkathoz 1,7m-es eleg, ha huvelyi, akkor egy ugyanilyen markaju, vagy Hoppediz, esetleg Didymos vekonyabb hosszu szovott kendot, atlagos testalkathoz estestmagassaghoz 4,6metereset. 170-220 gsm kozottieket (ezek a vekonyabb, konnyebben kotheto kisbabas kendok). Ja, es hasznaltan vennem betorve, ha Hoppediz vagy Didymos, Little Frogot kehet ujonnan is, ha alacsonyabb gsm-u, az nekem hamar konnyen kezelhetove valt (ugy mobdjak, hogy betört).

2020. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Taxit nem tudok mert a kórház egyik mellékbejaratán ha kijövök onnantól egy zebra és húsz méter a lakás ahol lakom. A szomszédasszonyom várni fog a zebránál,de 68 éves a kórházba be nem jön.Más nincs! Nem fogok tudni sok cuccot bevinni ezert gondoltam a kendőre, aztán kivárom a 6 hetet, otthon van minden egyéb.Ha nem leszek jól akkor adok egy 5öst egy nővérnek hogy kísérjen a bejáratig ott meg a szomszédasszony majd átvesz.

2020. dec. 23. 21:06
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, ha Zalaegerszeg, Keszthely vagy Nagykanizsa, én hatakísérlek.
2020. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%

Miért nem babakocsiban tolod haza?

A kendő szerintem sem jó ötlet, főleg így télen ilyen pici babánál.


3 nap után nem valószínű, hogy olyan rosszul leszel, hogy 5 percet ne tudj haza sétálni.

Nem vagyok superman, de már másnap fellépcsőztem 1 emeletet a pic-en levő babámhoz. Ráadásul császár volt. (Nem működött a lift)

2020. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Drága vagy de nem ott lakom 😊 de nem lesz semmi baj tudom.De azért gondolkodom alternatív megoldáson ami kivitelezhető ( bár nem hiszem, hogy van)
2020. dec. 23. 21:22
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen segítek ha pest megyében szülsz.

Nem számít merre. Csak szólj

2020. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

A babakocsit be kéne vinnem ha szülni megyek de nem fogják tudni hova tenni. Ezért nem. Amugy azt választanám.

Én is úgy gondolom nem lesz gond csak érjek haza utána pihi 6 hétig mindenképp.

2020. dec. 23. 21:24
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Akkor vidd csak a hordozó részét, a szomszédod hozza a babakocsi vázat. Kint, ahol vár, ott ráteszed.
2020. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!