Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen korán elhagyhatja a...

Ilyen korán elhagyhatja a nappali alvást?19hónapos lányom,nem alszik 4napja már ebéd után.

Figyelt kérdés

Este 20:00 körül alszik el és reggel 7kor már kel is.

Estére már nyűgös,fáradt,de egyszerűen nem alszik délután már.


2020. dec. 24. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Altasd el, te vagy az anyja.
2020. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyik ismerősömnek másfél éves kora óta nem alszik napközben a lánya. (Most 4 éves)
2020. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem még szüksége lenne nappali alvásra. Ha óvodás lesz, ott is aludni kell majd.
2020. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi idősen még kell a nappali alvás egy gyereknek. Nyilván előfurdul, hogy ellenkeznek, mert minden más érdekesebb, mint az alvás, de az nem jelenti azt, hogy nem fárad el. Lehet, hogy nőtt egy kicsit az ébrenléti ideje, próbáld egy kicsivel később vinni aludni ebéd után.
2020. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam egy órával később,sőt 15:00-kos is,de valamiért nem akar aludni...
2020. dec. 24. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Erőszakkap nem tudod elaltatni


Nálam ilyenkor indult.. nem mindog lehetett elaltatni


Lehet az anyja vagyok, de ha fekszio 1órát és nem alszik el, aklor mit tegyek?


Ha mégis, akkor 11 kor sem este.


Most nem alszik

2,5 éves..így is 9 kor alszik el este

2020. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem aludt már ennyi idősen. Két éves kora előtt elhagyta az alvást viszont az oviban megint rászokott. Délutáni alvás nélkül este 9-kor aludt el és reggel 7-kor kelt. Nem erőltetném a helyedben.
2020. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Pff. 19 honapos az epp masfel eves. Aludnia kell delutan. Persze ha rahagyod akkor nem fog.
2020. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első gyerekem kB. egyéves koráig aludt délután. Ezután, ha napközbeni elavult, tudtam, hogy beteg lesz.

A második kb. 2 éves koráig aludt délután. Nála is ez volt később, ha elaludt napközben, az tuti betegséget jelzett.


A harmadik tovább, kb. 3 éves korig aludt délután.


Oviban sokszor csak csendben pihentek, lehet, hogy néha kicsit szundikáltak is, de itthon nem. És okos, értelmes gyerekek. A két nagy már déligalvó kamasz :)


Ja, és éjszaka mindig aludtak, azzal nem volt gond egyiknél sem.


Ezt csak azért írom, hogy ilyen is van, a saját gyerekeden Te látod mi az igénye, de ha nem alszik, akkor hiába is próbálkozol.

2020. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem beteg szerencsére.hiába próbálkozok többféle képpen valamiért nem akar aludni...

És igen,tudom hogy nagyon szüksége lenne az alvásra még,azért aggódom és írtam ide...

2020. dec. 25. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!