Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a turmixgépet együtt...

Akik a turmixgépet együtt használják a saját és a baba főzésére, hogyan sterilizáljátok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a hozzátáplálást, de sokat sütök-főzök magunknak a turmixgép segítségével, és a babának a legjobb a pépesítésre is. Oké, hogy elmosom, de néha (vagy mindig) kell fertőtleníteni/sterilizálni valamivel?

Ki hogy csinálja?

Köszi a válaszokat.


2010. aug. 13. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem sterilizáltam a turmix gépet. Ennyi erővel a fakanalat is kellene, és a kanalat is. Ennyire nem kell félteni a babákat. Kisfiam anyatejes, még szopik 18 hónapos.4 hós korától csőrösből kapja a vizet, teát ilyesmit.Azt mindég este sterilizáltam ki, ezt is csak 6 hónapos koráig.
2010. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Siman elmosogatom!
2010. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is csak simán elmosogatom.
2010. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is csak mosogatom, néha pedig chicco sterilizáló folyadékba teszem.
2010. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézus... ha már hozzátáplálsz akkor minek sterilizálni? Ne csinálj magadnak fölösleges munkát, elég ha forró vízzel elmosod rendesen és kész!
2010. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég.... sehogy nem sterilizálom. Minek? Sterilizáld le akkor a játszóteret is egy-két hónap múlva....
2010. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mosogatsd el, pont elèg. Semmi baja nem lesz.
2010. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is csak elmosom.
2010. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes válaszolóknak, az okoskodóknak meg jó éjt:)
2010. aug. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!