Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy férfi gyereket akar...

Girlll3 kérdése:

Ha egy férfi gyereket akar egy nőtől, akkor fülig bele van zúgva a nőbe?

Figyelt kérdés
Férfiaknál mitől függ, hogy kitől akarnak gyermeket? Csak mert sok nőnek mindegy, csak hagy szüljön már alapon keres valakit. Férfiaknál is van ilyen?

2020. dec. 26. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem hinném hogy ez így megfelel a valóságnak... Embere válogatja.

Én annak szültem akit szerettem - és nem neki szültem, hanem MI családdá váltunk, családot alapítottunk. A férjem is szerette volna nyilván, szerintem igen, szeret is 😄


Aki csak heccből szül, az vagy meggondolatlan vagy szimplán hormonálisan (vagy agy mentesen) nem tud parancsolni magának. Mert hallottam olyat aki annyira akart gyereket, hogy hazudni is mert a fogamzásgátló tablettája szedéséről...

2020. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%
Hé ! Lassan a testtel ! Ne azt kutasd hogy ő mit akar, hanem, hogy TI(ketten) elég érettek és felelősségtudók vagytok-e egy új élet létrehozásához és felneveléséhez !?
2020. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es 30 vagyok. A férfi meg 42... nem vagyok tini. Csak egzisztencia hiányzik. Munka van, mindkettőnknek, de én pl keveset keresek.
2020. dec. 26. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: nem feltétlenül. Ismerek olyat, aki már akinek a 3 gyerekének mind más az anyja és ő hozta fel ezt a témát a legutóbbi hölgynél is, hogy mennyire szereti és milyen jó lesz. Nagyon lányt szeretett volna, és mit ad Isten az is lett a baba, azóta egy újabb hölggyel van boldogságban, a kislányt nem is látogatja.

Szóval a rövid válasz: egyénenként eltérő lehet, hogy ki és miért akar gyereket (és aztán meggondolja-e magát), de nem feltétlenül jelenti azt hogy szereti a nőt vagy ha épp igen, akkor később is így marad.

Egyébként egy egészséges és jó párkapcsolatban nincsenek kétségek, hogy szeret-e a párod.

2020. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Van, akinek semmi elvárása nincs, pont nem érdekli, kit csinál fel. Hány ilyet látni, nap mint nap!
2020. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es sztorija elég durva.
2020. dec. 26. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen, férfiaknál is van ilyen. No, émmost osztán apa leszek, mer' én mán elmútam harminc, ótó meg ház van, mos' mán gyerek köll, mer' még lássam felnyőni.

Aztán mikor kiderül, hogy nem egyből egy 5-6 éves, folyton mosolygó, lelkes kisfiú pottyan apa elé, akivel lehet menni horgászni meg motorozni, elmegy a kedve az egésztől.

2020. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as igen! Itt is szerintem hasonló az ok. Nem halad az élete, van autó, van lakás, aztán jól van. Csak hát, a gyerek az nagy felelősség. Egyszer belevág az ember, már örök életre ő lesz a középpknt. Ennyi.
2020. dec. 27. 10:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt mindig tartsd szem előtt, hogy mondani, érezni bármit lehet, viszont nem mindenki "képes" a családapa szerepet ellátni/betölteni. Azt figyeld inkább meg, hogy képes lenne-e rá? Vannak-e olyan erényei, értékei, amivel együtt maradtok egy stabil kapcsolatban, vagy csak akkor tűnt komolynak amit mondott.


N

2021. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!