Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el a vizet. Mit...

Nem fogadja el a vizet. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
7 hónaoos, a tízórai és ebéd szinte ki van váltva, szép adagokat megeszik már, s evés után kínálom vízzel, cicivel, egyiket sem fogadja már el mert tele van. Nem a cumisüveggel van problémája, mert ha lefejt tejet adok, azt szépen megissza belőle. A cicivel sincs problémája, szopizik szépen. Szóval biztosan a víz nem tetszik neki. De így, hogy nem iszik, nagyon keményet kakil, s megszenved vele.. Adjak neki teát esetleg? Nem próbáltam még, milyen lenne jó?

2020. dec. 27. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szomjazik meg evés közben? Az én lányom folyton iszik evés közben, csőrös pohárból. Ne csak utána kínáld, hanem közben is. Próbálj meg neki másból adni, mint a cumisüveg, lehet, hogy a tejet várja abból.
2020. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Én Hipp gyümölcslevet adtam, először magában, aztán egyre jobban higítva, így a végén rászokott a vízre. Olyan jól sikerült, hogy semmi mást nem hajlandó meginni.
2020. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Cukrozatlan gyölcstea, mentatea, kamillatea? Ezek cukor nélkül is kellemes aromájúak, én is ilyesmit szoktam inni. A vizet önmagában én sem bírom meginni, csak ha szomjas vagyok. Ha van egy kis aromája, illata, sokkal könnyebb meginni.
2020. dec. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kínálom közben is, de akkor sem. Megpróbálom akkor másból, hátha bejön. Ha nem, akkor teázunk.
2020. dec. 28. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!