Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes csecsemővel mennyit...

7 hetes csecsemővel mennyit sétálok ilyen időben? Mennyire öltöztetitek fel?

Figyelt kérdés

Anyukám az őrületbe kerget már azzal, hogy ne vigyem ki a babát csak 15-20 percre maximum. Jól öltöztessem fel nehogy megfázzon, meg rakjak pelenkát a kupola elé, hogy ne menje be a hideg a kicsinek. Már párszor elmondtam neki, hogy ne aggódjon, meg ne idegesítsen állandóan ezzel, meg így is túl van öltöztete a gyerek.... de csak mondja. Már lassan azt gondolom, hogy tényleg én vagyok a helikopter.

A (túl)öltözetés így néz ki: van rajta egy rövid ujjú body, egy rugi, vékony overál (tavaszi/őszi tényleg vékony fajta), bundazsák és a babakocsi lábzsákja (vagy miaz amit a mózesre is rá lehet csatolni), vastag sapka. Ezt 5 fok alatt adom rá, ha melegebb van egyel, akkor a bundazsák helyett egy vastagabb szőrös takaró. 30-40 percet sétálok vele. Totál bizonytalan vagyok már. A bundazsák kell egyáltalán, ha nincsenek mínuszok?


2020. dec. 28. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Te jo ég! Meg fog főni az a gyerek! Mit adsz rá, ha 10 fokkal hidegebb lesz? Biztosan nem adnék rá bundazsákot + lábzsákot 5 fokban.

Tanács: a tarkojánál ellenőrizd, ha izzad, túl van öltöztetve.

2020. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Novemberi a babám. Én bizony a mínuszokba is kivittem sétálni, normálisan fel kell öltöztetni és kész :) Anyukádhoz meg azt mondom, hogy meghallgatod, és úgy csinálsz, ahogyan te jónak látod.
2020. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom sem hiszi el,hogy a baba rosszabbul tolerálja a meleget.. folyton betakarná még 25 fokban is,hosszú rugiban. A gyerek meg ordít meg izzad..
2020. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Van egy olyan szabály, hogy mindig egy réteggel adj rá többet, mint amennyi rajtad van. Én tartottam magamat ehhez az első egy évben, és nem fázott meg sosem :)
2020. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Derjaderja ***** válasza:
54%

Én a 3 hetest napi 1-1,5 órára viszem ki, eddig mínusz 2 fok volt a leghidegebb. Tesó meg kutya miatt is viszem.

Én is kb úgy mint Te, bundazsák alatt egy bélelt overall, alatta az otthoni cucc.

2020. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Benti ruha teli overal es labzsak. Ennyi kell neki
2020. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

3 hetes babámmal 1-1,5 órát sétálunk / udvaron vagyunk . Van két nagyobb tesó , így muszáj .

Body , rugdalozó , overál , takaró :)

2020. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!