Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert kisbabas a 20 honapos...

Miert kisbabas a 20 honapos lanyom meg mindig a kortarsaihoz kepest?

Figyelt kérdés

Tudasban is egy kicsit le van maradva(nem mondd meg egy szot se, 17hosan kezdett jarni, nemreg kezdett csak el bologatni stb de ez annyira nem zavar, a lenyeg h halad a maga utemeben.

Viszont az eleg latvanyos nekem h az abrazata a mozgasa olyan kisbabas meg foleg a kortarsaihoz kepest. Kisebb is joval 9,8 kg es 76 cm bar koraszulott igy kevessel indult...

de nem a mereteire gondolok leginkabb hanem a fizimiskaja.

Mas is volt mar igy a gyerekevel? Ez lehet normalis?


2021. jan. 2. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"a lenyeg h halad a maga utemeben."


Pontosan. Úgyhogy nincs okod aggódni. Teljesen normális. Minden gyerek más, mindegyiknek más a tempója. De attól még nem "lemaradott" és nem "elmaradott".

Attól még ügyes, okos és értelmes. Leszel szíves ezt erősíteni benne,

mert ez a valóság. A szorongásaidat meg dobd a kukába.

2021. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És az miért baj hogy babás? Az én 2,5 éves fiamnak is még olyan baba pofija van. Én imádom. Jó az alkata már nem babás, de azzal se lenne bajom.
2021. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korrigáld a korát... akkor sem olyan, mint a kortársai?


A lányomat túlhordtam

Es ugyanekkora volt 1,5 évesen..


Bár a beszéd miatt indításra mentünk

2021. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Önmagához képest mutasson fejlődést! Idővel utolérik egymást a gyerekek. 2-3 éves kor körül nagy különbségek lehetnek.

A méretei sem térnek el a normálistól. Az én kislányom is 10kg volt a 2 éves státuszon, és 80 cm, pedig nem volt koraszülött.

2021. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!