Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Jeneffer és...

Mit gondoltok a Jeneffer és Szirilla nevekről?

Figyelt kérdés

#név #lány #névadás #Jeneffer #Szirilla
2021. jan. 2. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Witcher fan vagy?
2021. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha ;)
2021. jan. 2. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Dzsenifer, hát nem túl bizalomgerjesztő.

A Szirilla lesz a következő Dzsenifer.

2021. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egyik se anyakönyvezhető. De nekem nem tetszik egyik se. Valahogy a fiktív férfinevek mindig jobbak. A Geralt is, de akár (máshonnan) írhatnám a Bolvar-t vagy a Tirion-t.
2021. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezerszer inkább Dzsenifer, bár az is fura magyaros írásmóddal, de még mindig jobb. A Jennifer/Yeneffer egyébként magyarul Boróka. A “juniper” alakváltozataiból módosult.

Szirilla, - Cirilla vagy Kirilla formájában adható. “Sz”-szel leírva kissé idegen, de még így sem csúnya, de nem anyakönyvezhető itthon. Egyébként is közel állnak hozzám a görög eredetű nevek, így nincsenek negatív érzéseim vele kapcsolatban. Sokkal elegánsabb és nőiesebb, mint a Nara, Zara és társai.

2021. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Azt hogy nőlj fel.
2021. jan. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is szeretem a sorozatot, mégsem voltam gyerekes, hogy onnan nevezzem ez a gyerekemet. Szerintem is nőj fel inkább...
2021. jan. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a Witcher. Én is imádom a sorozatokat, az animéket is, de normális nevet kapott a fiam.
2021. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy Magyarországon nincsenek ilyenek. Van helyette Dzsenifer meg Sziringa, Szibilla, Szibella. A Dzsenfier már a cigány viccekben is unalamas. A másik három csak furcsa.
2021. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!