Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 2 éves kisfiam,19...

Van egy 2 éves kisfiam,19 hetes kismama vagyok, és tegnap tudtam meg, hogy ismét kisfiam lesz. Nagyon szégyellem magam, de azóta totál magam alatt vagyok (a múltkori uh-n még kislányt mondtak, és beleéltem magam). Mikor múlik el ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés

A férjem is kész van tőlem, hogy örüljek, hogy a genetikai uh-n mindent rendben találtak, mindegy milyen nemű.

Összeszorul a gyomrom, ha meglátok egy cserfes kislányt az utcán...


2010. aug. 13. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Jó lenne, ha minél hamarabb túltennéd magad ezen a "sokkon". Mert a meg nem született gyerekednek is ártasz ezzel. Ha meg már megszületik, fiúként nézz rá, ne fekete bárányként. Majd a 3.lány lesz.
2010. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy múlhat el ez az érzés. Nekem 27. hétig TUTIRA kisfiút mondtak és most hétfőn közölték hogy lány. Nem mondom, hogy agyban nem kell rá átállni, de egy pillanatig sem bánkódtam. Ugyanúgy örülök egy még egy kislánynak, ahogy örültem volt egy kisfiúnak. Egy 1.5 éves lányom van.
2010. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is így jártam de én nem sokáig bánkódtam.

Már hozzászoktam a gondolathoz, hogy fiús anyuka leszek.

19 hónapos kisfiú anyukája és 28 hetes kismama

2010. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát, a két kislány az más. Én mindig 3 lányról álmodtam.
2010. aug. 13. 19:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik legkésőbb akkor, mikor már a kezedben tartod, és felfogod, hogy ő is egy önálló kis lélek, akinek szüksége van rád. Szerintem csináltassatok egy 4D ultrahangot, az talán segít realizálni, milyen édes kis manócska mocorog benned :) Én a 18. és 24. hét között hittem, hogy fiú, rosszul mondták. Mivel - ellentétben az öcsémmel - anyukámmal elég rossz a kapcsolatom, mikor megtudtam, fiú lesz, ki mertem mondani, hogy inkább örülök, hogy így lesz, aztán meg kiderült, hogy mégis kislány.. Kb. két hónapos koráig élt bennem a para, hogy lemásolom azt az anya-lánya kapcsolatmintát, amit nem szeretnék. Azóta átkattant bennem valami, és képes vagyok önfeledten örülni magunknak.
2010. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Juj, most kapcsolok, kedves 2. válaszoló! Hogy lett a kisfiúból kislány? Hogy néztek el?
2010. aug. 13. 19:38
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is csalódott voltam amikor a másodiknál azt mondták,hogy megint lány lesz, de hamar túltettem magam rajta. Úgy imádom őt. És ráadásul most született meg a kisfiunk.

Talán a harmadikra nektek is összejön. :-)

2010. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én kisfiut szerettem volna,mert a nővéremnek két fia van és egész egyszerűen hozzászoktam a fiukhoz.meg azt hittem a párom is fiút szeretne inkább.

mikor megmondták hogy kislány én se lelkesedtem túlzottan,amiért a mai napig annyira de annyira szégyellem magam!!!!

de mikor a férjemnek mondtam azt mondta hogy most már két hercegnője lesz.szóval én utána nem sokkal már örültem neki és úgy vártam már hogy megszülessen.

mikor először odaadták annyira kimondhatatlanul jó érzés volt.biztos vagyok benne hogy neked se fog akkor már számítani hogy fiú vagy lány.

ha nem a második is lány lesz nem fogom bánni egy kicsit se!(igaz még csak tervbe sincs a második).ha fiú lesz úgy is jó.teljesen mindegy!!csak egészéges babák legyenek!!!!!!!

most már 18 hós a kislányom.

te se problémáz ezen!!!sokan mit meg nem adnának ha egyáltalán lehetne gyerekük!!mindegy lenne nekik hogy fiú vagy lány.erre gondolj hogy neked legalább megadatott hogy legyenek gyermekeid!!

2010. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

19.46-os vagyok-.

gondolj arra hogy most már 3 "fickó" lesz az életbe akiknek az első és legfontosabb nő leszel!!!majd hárman jól elkényeztetik anyucit.

sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!!!!!!!!!!

2010. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok! Örülök, hogy senki sem hurrogott le!
2010. aug. 13. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!