Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg, kérlek,...

Nyugtassatok meg, kérlek, hogy ez nem baj?

Figyelt kérdés
Második gyerekem 10,5 honapos. 3 honapja választottam el, azota tápszeres. Jo étvágyú baba, szépen fejlődik, már csak naponta kétszer, este és reggel iszik tápszert. A kérdés itt jön. Nincs türelme cumisüvegből inni. Egy darabig probálkoztunk, de nem kell neki. Sima üvegpohárbol iszik, ami szerintem teljesen jo. Viszont most két kisgyerekes barátnőm is elkezdte, hogy ez nem jo, mert ennyi idősen szüksége lenne a cumizásra, a cumizo mozdulatokra. Igyekeztem nem foglalkozni vele, de azért beletették a bogarat a fülembe. Aki volt már így, írna néhány bíztato szot? Köszönöm előre is!

#tápszer #nem cumizik
2021. jan. 4. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne szüksége rá?

Nekem anyatejes volt a fiam, 10hós korában magától hagyta el a cicizést. Mivel addigra mindent evett, az összes étkezés ki volt váltva, eszembe nem jutott tápszert adni neki.

Cumija, cumisüvege sosem volt. 10hós kora óta pohárból iszok.


21hós, makk egészséges nagyfiú.

2021. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőknek ajanlanám instán a @nemakarokbeleszolni oldalt 😀
2021. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom vissza. A gyerek iszik 10hós kora óta pohárból, nem én 😂😂

1es voltam.

2021. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
A barátnők irigyek. Hülyeséget mondtak.
2021. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A cumizó mozgás nyugtatja a gyerekeket. Ez tudományos tény. Ezért mondták. Nálatok majd más nyugtatja.
2021. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!