Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a baba talpán?

Mi lehet ez a baba talpán?

Figyelt kérdés

A bal lábán a kisujj és mellette lévő ujj alatt lett egy elég csúnya piros dudor, hólyaghoz hasonló. 4 hónapos, nem lehet vízhólyag hisz nem jár, vagy?

Ugyanezen a lábán oldalt is van egy piros vágás szerű csík.

Délben még egyik sem volt, délután lettek rajta, bekentem többször, de nem múlnak semmit. Megpróbálok képet feltölteni.



2021. jan. 5. 23:11
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ez pedig a vágás szerű csík, képen olyan mint egy gyógyult seb, de élőben piros mint a dudor:


[link]

2021. jan. 5. 23:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szorulhatott be valahova a lába?

Amúgy a felső képeknél én azt mondtam volna hogy talán csípés.De a vágásszerű miatt azt gondolom valószínűleg nem az.Esetleg valami irritáció(valami új dolog amivel érintkezett a bőre).Mutasd meg orvosnak.

2021. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeséget mondok, de nem lehet hajszál? Mármint a tied, rácsavarodik a talpára. Olvastam h az tud komoly gondokat okozni.
2021. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát új játszószőnyegünk van, ma bontottuk ki, de nem láttam, hogy beszorult volna vagy ilyesmi. Nem kúszik még, ha le is teszem a földre és ott hagyom picit, ugyanúgy van mire visszajövök.

Ha csípés, bele se merek gondolni milyen rovar lehet ez és hova lett 🤷‍♀️

2021. jan. 5. 23:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valamibe belerugott. De lehet hajszál is. Az en kisfiamnak egy hajszál miatt majdnem le kellett műteni egy lábujját. Az volt a szerencse hogy pelenkazasnal valamiert levettem a zoknijat is (isteni sugallat) és észrevettem. Rohantunk az ügyeletre. Meg pár óra és nincs egy lábujja, azt mondta a doki.
2021. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jesszus... tényleg működik az anyai megérzés, sosem gondoltam volna, hogy egy hajszál erre képes.

Mondjuk hullik is a hajam rendesen, a vágást meg is magyarázná, csak ez a dudor...

2021. jan. 5. 23:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. En sem hallottam róla, de az orvos azt mondta, gyakoribb mint gondolnánk. Mert nagyon vékony a bor, hamar elvágja a haj és elszorítja a vérkeringést. Mérges is voltam, hogy a hülye baba cikkek minden felesleges dolgon pörögnek ezen bezzeg nem 😒 Szoval en inkább szólok, ahol tudok.
2021. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kiderült mi ez.

Gyakran játszom a babával olyat, hogy "megharapdálom" a lábacskáit, nagyokat kacag rajta.

Tegnap mikor kettesben volt a 4 éves nagytesóval, ő úgy gondolta, hogy megnevetteti a babát és megharapdálta. Mikor nem akart nevetni, erősebben harapta, aztán mikor a baba sírni kezdett, megijedt és nem merte elmondani csak ma, mikor meghallotta, hogy mondom a férjemnek, hogy megkellene nézetni dokival, ha nem múlik holnapra.

Szóval ezek harapásnyomok 🤭🤦‍♀️

2021. jan. 6. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Baccus 😲Hát szegény legalább ma elmondta 😂.
2021. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj edesem 🥰 remelem nem szidtad le nagyon. Meg szerencse, hogy kiderült. Meg milyen jó hogy el merte mondani. Ezért kell bizalmi kapcsolatot építeni a gyerekeinkkel, hogy az ilyenek kiderüljenek.
2021. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!