Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a pelenka nem érheti a...

Ha a pelenka nem érheti a köldökcsonkot akkor a nadrág sem?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, remélem kapok értelmes válaszokat😅 na ugye ha a pelust lekell hajtani, hogy ne érje a baba köldökcsonkját akkor a nadrágot is lehajtsam, hogy az sem érje?
2021. jan. 6. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A pelenkát azért érdemes lehajtani, hogy ne érje nedvesség.

A nadrágkorc irritálhatja, de ha nem, nem kell lehajtani

2021. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt is mondták hogy ruhán keresztül jobban szellőzik mint a pelenkán keresztül. Ezért is kell vissza hajtani. Na meg azért hogy ne érje nedvesség. Én mindezt megcsináltam, mégis sok bajunk volt vele.
2021. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem a nadrág akkor a body fog hozza érni. Nem lesz semmi baj 😁 volt pl a kórházban olyan csecsemős aki ráhajtotta a pelust a csonkra.
2021. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nadrág minek lenne rajta. Body+rugi. En az agyam eldobom hogy ilyen picikre nadrágot raknak. Hogy a gumin és a megkötő zsinoron feküdjön? Nadrág akkor jó ha mászik . Nekem 5-6 hónapig rugiban voltak.
2021. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Én mindhárom gyereknél ráhajtottam, mert senki nem szólt, hogy nem kéne 🤭

Itt a gyakorin hallottam először, de akkor már nem volt meg a csonkunk.

Semmi gond nem volt belőle.

2021. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hajtottam rá sose. Nagyon féltem, hogy nehogy megnyomja és leszakadjon. Ameddig a csonk rajta volt addig csak body és rugi volt rajta. Amikor már leesett és nem volt sebes,véres akkor már adtam rá nadrágot, de csak olyat aminek vastag a derékrésze és nem nyomja a pocakot.
2021. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
3-as vagyok. Most tényleg kíváncsi vagyok vajon miért lettem lepontozva?
2021. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb, és kényelmesebb is a mindenféle "egyberuha", mint az, amelyiknek dereka van.
2021. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom értelmezni a kérdést. Egy köldök csonkos újszülöttön nincs nadrág, így nincs ami ott gondot okozzon. Egy laza body, rugi egyáltalán nem gond a csonknak.

Egyébként köldök csonkra kialakitott újszülött pelenka is mehet rá, liberonak is ilyen a new born széria. Lényeg, hogy azon a részen nem nedvesedik.

2021. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes newborn pelus köldökcsonkra van kialakítva már manapság. Legalábbis az ismertebb márkák. 5 hónapja szültem és se nekem, se a szobatársamnak nem mondta a csecsemős mikor mutatta mit hogy kell, hogy hajtsuk vissza, ő se hajtotta vissza.
2021. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!