Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 29. hétre született...

Akinek 29. hétre született babája, mikorra érte utol az időre születetteket? Mozgással nincs probléma, 15 hósan elindult. Most lett 17 hónapos, korrigált 14. Tapsol, integet ha kedve van, puszit tud adni ha kedve van.

Figyelt kérdés
Most kezdi el teljesíteni a kisebb kéréseket, pl. Add ide... persze csak ha kedve van. Viszont nem mutogat csak a játszószőnyegén az állatokat. Távolba nem mutat csak nézi, amit kérdezek. Szeret bújócskázni, kukucs játékozni, nagyokat kacag. Tudja ki apa, anya, mama. Örül ha apa haza jön, rohan hozzá. Szemünkbe néz, mosolyog, ha mosolygunk. A szavai: apa, papa, pápá, baba, mama, kaka és nem. Néha mondja, hogy hamm. Ha kérem, hogy fogja meg a kezem, akkor nyújtja. Állathangokat nem utánoz. Nevére általában figyel. Nem mutogat, hogy felhívja a figyelmem. Néha már oda hoz dolgokat.

2021. jan. 7. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
14 hónaposnak tökéletes, 17 hónaposnak meg normális.
2021. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. jan. 7. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 39. hétben született, most 16 hónapos és még nem indult el, úgyhogy teljesen rendben van a babád! :)
2021. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 27.hetre szuletett a kislanyom, most 20.hosnapos, korrigalt 17. Annyi idosen mint a te babad(ami nem is volt olyan reg) egyetlan arva szot se mondott, sot most se, viszont mar legalabb 2 honapja mutogatott, nemet es igen bolint a fejevel es komplex utasitasokat is vegrehajtott pl. “vedd fel a fesut es vidd be a furdobe!” Mar nem csak a nevere figyelt hanem olyanokra is h “nezd” “figyelj”. Elkezdte megtanulni es mutatni a testreszeit. Hm most hirtelen ennyi jutott eszembe ami erdekes lehet de kerdezz batran. Sok dologban sztem elorebb jart mar mint a te gyermeked viszont o meg beszel, ami remek dolog. Sztem a leirtak alapjan rendben van a babad, ugyan egy kicsit lassabban halad az altalad emlitett dolgokban, sztem kocsit ezeket mar elobb szoktak tudni (meg a koraszulottek is, van vagy 3 a csaladban 30.het elotti az en gyerekemmel egyutt es barati tarsasagban is, lehet rossz omen vagyok🤣). De osszesegeben nincs okod aggodalomra:)
2021. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm szépen! :) ez a nem mutogatás idegesít. Pedig tud mutatni. A pocakját, lábát megmutatja. A játszószőnyegén a rákot, polipot stb. De távolra nem akar csak nézi, amit kérdezek. Nem tudom azért van-e, mert esetleg tudja, hogy tudom, hogy tudja :D a mozgásfejlődése teljesen lefoglalta minden kapacitását, még most kezd el beindulni. Elég makacs kisfiú, nem mindig hagyja, hogy segítsek.
2021. jan. 8. 06:49
 6/6 A kérdező kommentje:
A 3-as válaszolótól kérdezném, leírnád mit tud a babád nagyjából? :)
2021. jan. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!