Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig ivott cumisüvegből a...

Meddig ivott cumisüvegből a gyerkőcöd?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Sokáig. Szerintem 3 éves elmúlt, mikor kidobtuk.


Csak vizet ivott belőle mindig. Úgymond az volt a kulacsa.


(amúgy szopott 2 éves koráig, szóval még tápot sem evett belőle, semmit, csak vizet).

2021. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem ivott cumisüvegből. Ahogy kapott vizet, kispohàrbòl kìnàltuk.
2021. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon ciki, de még abból iszik vizet, 3 és fél éves, tud pohárból inni, csak nem akar, így meg mesenézés közben elszopogatja a vizét.
2021. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Kb 2x ivott belőle tejet pár naposan, aztán 3 hónaposan 1x vizet, aztán ennyi
2021. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az kislanyom lassan 2 eves de a kozeleben nem vagyunk sztem h a napi folyadekot ne a cumisuvegbol igya meg. Tud inni csorosbol meg azivoszalasbol meg stb de nagy mennyiseget nem
2021. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan másfél éves koráig, akkor már csak alvás elôtt ivott belôle tápszert. Akkor azt is leváltottam pohárra, de pár nappal azután el is hagyta az alvás elôtti ivást (amit nem bántam, hiszen fogmosás után volt már).
2021. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Mindig pohárból ivott.
2021. jan. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3as! Miért lenne ciki? Kicsi még! Majd elhagyja..
2021. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves koráig, utána csőrös poharat kapott vagy szívószálas poharat.
2021. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 éves lesz, reggel és este még abból issza a tejitalt. Napközben balesetmentesen pohárból iszik. Próbáltam reggel és este is pohárból kínálni, de úgy nem ivott “mennyiséget”. Nem tartom problémának, hogy még mindig cumisüvegből iszik. Most megvárom míg kirágja a cumifejet 😅és teszek újra egy próbát a pohárból ivásra. Megpróbálok új szeánszot bevezetni, (mondjuk koccintás és iszok vele én is pohárból vagy versenyzünk ki issza meg az egészet) mert a szokáshoz ragaszkodik inkább.
2021. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!