Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elindul, már nem fog...

Ha elindul, már nem fog mindent megenni a földről?

Figyelt kérdés
Most ugye mindent kis vackot észrevesz a földön, ahogy mászik, és rögtön megy is a szájába. Ha már menni fog, ugye a fenti dolgok fogják érdekelni, és nem az, ami a lába alatt van? 🤔
2021. jan. 8. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak az fogja érdekelni. Felszedi a földről is ugyan úgy +amit állva jobban elér. 15 hósom levelet a földről és bogyót a bokorról ugyan úgy felszed. Mondjuk ő már nem mindent töm a szájába, de ugyan úgy lesnem kell mert sose lehet tudni
2021. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Másfél évesem még mindig szájába vesz mindent pedig már rohangál egy ideje. De már nem eszi meg legalább, hanem kiköpi
2021. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon gyerek függő. Az én fiam az átlaghoz képest nagyon kevés dolgot vett a szájába. Most 2 éves, és őszintén szólva nem is emlékszem mikor kellett utoljára figyelnem. De van olyan barátnőm akinek a 2 éves fia még mindig olyan mint egy 6 hónapos és mindent letapogat szájjal is. Mondjuk nem tudom ez még normális-e
2021. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent meg fog enni, az változó, hogy ezt meddig csinálja, az én lányom hamar abbahagyta, rokongyerek két és fél évesen simán a szájába vesz mindent, de legalább már kiköpi magától.
2021. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát az enyém hamar leszokott a földről mindent megeszek dolgokról,de volt pld olyan meg másfél éves korában is hogy elesett és azzal a lendülettel belapatolt a szájába egy marék földet, vagy 2 évesen a lapatrol a homokot 😂3 évesen a gyurmát kóstolta.Szoval nem árt odafigyelni,mert a leglehetetlenebb otleteik támadhatnak nagyobb korukban is 🤦
2021. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfüggő
2021. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is ismerek olyat aki 2 évesen sem legozhatott,mert mindent bevett. Szívás
2021. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát nem nyugodtam meg :D
2021. jan. 8. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!