Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kornélia névhez mit szóltok?

Kornélia névhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
A családnevünk Farkas.

2021. jan. 8. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Gyönyörű név és nem is túl gyakori. Így hívják a kislányunkat, igy elfogult vagyok.
2021. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Gyönyörű név, már el is felejtettem, hogy létezik. Pedig tényleg gyönyörű.
2021. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát, annál sokkal jobb, mint amiket itt általában kérdezni szoktak :) Az én véleményem szerint a "gyönyörű" azért túlzás, de ez legalább úgy hangzik, mint egy emberi név, és ez manapság már ritka. Egyszóval támogatom. :D
2021. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Nekem túl maszkulin, egyből a Kornél jut eszembe. Plusz én elképzelni nem tudom, hogy ezt minden ismerős teljes egészében kimondja, szerintem az emberek 90%-a Liának fogja mondani kérdés nélkül, talán ezt is érdemes figyelembe venni, hogy ez a becenév neked mennyire tetszene.
2021. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nekünk a Lia becézés tetszik, az jó egy kislánynak is.


Viszont Nellinek többen becézik, az kevésbé jön be, picit furcsa minden olyan rövid név, amiben dupla mássalhangzó van (Nelli, Elli, Molli, Polli, stb.)

2021. jan. 8. 22:01
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Engem így hívnak, tetszik teljesen kimondva is és becézve is, Nelli és Lia is nagyon szép. :) Sose csúfoltak, nem tettek megjegyzést, hogy maszkulin. Persze lehet, hogy gondolták, csak annyi a lényeg, hogy a nevem miatt sose ért semmi atrocitás. :D
2021. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Tetszik. Szép név.
2021. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is jó választás.
2021. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
Kornélnak fogják csúfolni.
2021. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy ilyen nevű lányt, kedves, aranyos, elegáns. Nem fogják Kornélnak csúfolni. Ennyi erővel műanyagrekesznek is csúfolhatnák.
2021. jan. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!