Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás, vagy fogzás miatt lehet?

Náthás, vagy fogzás miatt lehet?

Figyelt kérdés

3 hónapos a lányom. Nemrég voltunk orvosnál evési nehézségek miatt. Akkor azt mondta az orvos, hogy mozognak a fogcsírák elkezdett fogzani. Látványosan folyik a nyála. Elkezdtük kenni neki, evés is jobb lett. Azonban pár napja hirtelen eltünik a nyál a szájából és be van dugulva az orra. Nem köhög, tüsszögni is csak azért,hogy tisztítsa az orrát. Nem folyik neki. Elkezdtük szívni neki és fehér színű kicsit sűrűbb váladék jön neki belőle. D vitamint, Cebion cseppeket és Biogaiát kap. Orvost hívtam szerinte a foga miatt van, de nem vizsgálta meg csak orrszívást és nasivin babyt javasolt, de nem látok javulást. Tényleg a foga miatt lehet, vagy megfázhatott?

Első babás vagyok semmi tapasztalatom.


2021. jan. 9. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogzástól nem dugul be az orra, ellenben a tápszer, anyatej bent tud nekik maradni a garatban, az enyém is sokszor krákogott ettől és ha szívtam az orrát nem jött ki semmi.
2021. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ez nátha lesz mert sűrű fehér váladékot tudok kiszívni.
2021. jan. 9. 19:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!