Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babanak, ha kb...

Lehet baja a babanak, ha kb teherbeeses utana 1-2 hettel c9 dietaba kezdtem?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem pozitivat nyilvan egybol dobtam a dietat de 3 ev sikertelenseg utan 4.lombikbol lett a kislanyunk ennek is mar 3 eve nincs egy petevezetekem se, total meddonek vagyok nyilvanyitva ez egy csoda h terhes lettem es nagyon feek h artottam a magzatnak a dietaval:(
2021. jan. 10. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a pozitív tesztnél abbahagytad, semmi baj nem lesz. Ennyi erővel alkoholt se szabadba inni mikortól elhatározzátok, hogy jöhet a baba.
2021. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem ártottál. Egyébként még nem magzat csak embrió, nincs még köldökzsinór összeköttetés sem. Miért gondolod, hogy ártották?

Bocs off, de nincs petevezetőd vagy el van záródva?)

2021. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Én a 6. héttől hánytam mindent egészen a szülésig, csontsoványra fogytam, úgy infuziozták vissza belém a vasat, a lányom tökéletes súllyal született, minden ultrahangon megfelelő súlya volt, a magzatok nem a táplálékból építik fel magukat, hanem a raktáraidból, ráadásul azt is csak a 12. hét után kezdik el.
2021. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom megnyugodtam

2-es, kivettek evekkel ezelott mindket petevezetekem brutalis endometriozis pakkok voltak rajta gyakorltilag minden napos fajdalmat okozva:( hogy hogy talaltam meg egymast a ket ivarsejt igy is azt nem tudom egyelore izgulok h ne mehen kivuli legyen

2021. jan. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!