Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apák, ti amikor kettesben...

Apák, ti amikor kettesben elmentek valahova a babátokkal, és el kell mennetek nyilvános mosdóba, akkor ez hogy működik? Kifejtem lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még nem volt gyerekem, a feleségem terhes, és próbálok felkészülni fejben-lélekben is, hogy mit hogy kell kivitelezni. És ez az egyik kérdésem a sok közül, amik megfordultak a fejemben. Lehet, hogy hülyén hangzik ez a kérdés, de amíg ti egy nyilvános wc-ben elvégzitek a dolgotokat, addig a gyerekkel mit csináltok? Előre köszönöm a válaszaikat!
2021. jan. 10. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem beviszi babakocsival a mosdóba. Vagy ha csak a hordozót a bevkocsira rakta, leveszi róla, és beviszi úgy. Mikor nagyobb volt, besétált vele
2021. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2021. jan. 10. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Babakocsival még ok. De ha netán lány, akkor 2-3évesen már nem kéne bevinni férfimosdóba.
2021. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Amíg baba, nagyon könnyű, mert a ffi mosdóba még jobban elfér a kocsi. Ellenben a női mosdóba nem fér ugye a fülkébe és nyitott ajtónál kell intézni.

Viszont most már hogy nagy, a férjem sokkal nehezebben megy vele, mert egy 5 éves nagylányt már nem szerencsés a férfi mosdóba cipelni, a nők meg sokszor bunkók, ha egy férfi "téved be"...

2021. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Hát triviálisnak tűnhet, de én is leblokkoltam pár mp-re, amikor az akkor 2-3 éves fiam közölte a plázában, hogy pisilnie kell, elgondolkodtam, melyik mosdóba kéne vinnem... 😅 Nyilván a nőibe vittem, mert hát ez még mindig jobb, mint ha én megyek be felnőttként az egy szál p.csben épp a piszoárnál álldogáló idegen férfiak közé, de mint mondtam, pár pillanatra lefagytam 😃

De az tényleg érdekes kérdés, hogy ha majd később egyedül mászkálok vele és a most 7 hónapos húgával, és utóbbinak wc-re kell mennie, mit csinálok a fiammal addig. Azért 6-7 évesen már nem lesz annyira szerencsés bevinni a női mosdóba...perpill 4,5 éves, és szerintem ez kb a határeset. Ezen még nem is gondolkodtam eddig.

2021. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanúgy beviszem a férfi wc-be a gyereket. Az én gyerekem időben megtanulja, hogy a pénisz, az pénisz és ugyanolyan testrész, mint a kéz vagy a láb és neki is az van. Nem tulajdonítunk neki misztikus szerepet és nem is undort társítunk hozzá meg ilyen baromságokat, mert én nem szégyenlős gyereket akarok felnevelni, hanem egy magabiztos, nyitott gondolkodású, életre való gyereket.
2021. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Beviszi



Ha van lehetőség a kozgássérült wc-be mennek.. az koedukált



Nem néz oda a gyerek amúyg sem.


/Egyébként a női mosdóban mit lát egy férfi vagy egy kisfiú? Sorbaáló nőket?:

2021. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
legtöbb helyen már van akadálymentesített mosdó, én nőként is oda mentem be a lányommal, mikor még babakocsis volt. Ha nincs, a női WC-be bekopognék, picit benyitnék ls beszólnék, hogy zavar-e valakit, ha bejövök a kislányommal?
2021. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút nem szólnék 10 év alatti kisfiúért a női mosdóban, úgyse lát semmit, sőt, a kislánnyal bejövő férfi se zavarna.
2021. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!