Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos, 9 kg-os, 76 cm-es...

11 hónapos, 9 kg-os, 76 cm-es kisfiamra milyen pelenkát tudtok ajánlani éjszakára?

Figyelt kérdés

12 órát alszik, nagyon sokat pisil éjjel, mindig nagyon tele a pelus, és többször előfordult, hogy átázik és éjjel át kell öltöztetni.

Próbáltuk a Lidlből a Lupilut, DM-es babylove pelenkát és Pampers Active pelenkát.

Eddig a babylove bírta a legjobban, de ez is párszor átázott.

Gondoltam rá, hogy este nem adok neki annyi vizet, de kiskacsa, szeret evés közben inni, és még éjjel egyszer szokott enni.

Milyen nagy teherbírású pelenkát tudtok ajánlani? Van esetleg valami trükk, vagy tanács, hogy a pelus feladásakor mire figyeljek?


2021. jan. 10. 21:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor ugyanez volt a probléma a fiammal, akkor az vált be, hogy éjszakára eggyel nagyobb méretű pelenkát kapott, és az kibírta. Mi a LIDL-set használtuk, akkor még toujours volt, most már lupilu.
2021. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi pampers prémium care pelust használunk, nagyon szeretem, sosem ázott át. A lányom ugyan nem kiskacsa, de kipróbáltam egy használt pelenkán, fél liter vizet simán magába szívott visszaeresztés nélkül.
2021. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
10%
Várj, most egyszer azt írtad, hogy 12 órát alszik, utána meg azt, hogy kel éjjel enni. Most akkor melyik? És ha kel éjjel enni, akkor gondolom kap tiszta pelust olyankor, nem? Vagy még addig se bírja a pelenka, amíg enni felkel éjszaka?
2021. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Éjjel 2-kor felébred, kap enni, de akkor nem cserélünk pelust.
2021. jan. 10. 21:39
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Pampers Premium Care

Szintén ajánlani tudom, sosem ázott át

És mi is kipróbáltuk a férjemmel, új pelusba engedtük a vizet 😄 meglepően sok vizet "elnyelt"

Szívből ajánlom

2021. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Libero comfort és aTesco Fred Flo


Lupilu még nappal is ázott mind2 gyerekemnek.

Pampers active is pocsék

A premium care jó belőle, de horror az ára az általad említettekhez képest, annyira azért nem jó szerintem egyébként.

Jah és éjjelre, ha nem áll el nagyon, akkor válassz egy mérettel nagyobbat.

2021. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó vagyok, 4-est használjuk

Kislányom 1 éves elmúlt, 9.7 kg

2021. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. jan. 10. 21:59
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Pomette. 4 éves koráig használtuk a kislányomnál.
2021. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A fred&flo-tól kipirosodott a feneke a fiamnak, de ennek a premium verziója valóban nagyon-nagyon jó.
2021. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!