Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik a 10 hónapos...

Hogy telik a 10 hónapos gyermetekkel egy napotok?

Figyelt kérdés
Akinek van kedve "beszélgetni", arra kíváncsi vagyok. :)
2021. jan. 11. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fárasztóan. Nem bírom már idegekkel. Lehet, hogy nem erre gondoltál, de azért leírom.
2021. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre is pont kíváncsi vagyok.

Én nem tudok mit kezdeni magammal, sehova nem lehet menni. Minden nap sétálni, főzni stb.., bele lehet gajdulni.

2021. jan. 11. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Most van egy kis időm, leírom részletesebben. 6-8 között kel vmikor (éjjel még kétszer kel). Akkor szopizik kb két percet, többre 'nincs ideje', menne le játszani. 9 körül kínálom vmi tejpéppel v gyümölccsel, eszik 5 kanállal aztán vége. Ebéd ugyanez, fancy kaja, 5 kanál után menekül. Próbálom cicivel kínálni, csak nyammog rajta. Egy hónapja még olyan jól evett mindent... Most semmi. Pedig van mindig kanala, próbál kanalazni, aztán megunja. Szerintem már nincs is tejem, de a tápszert nem fogadja el, kiköpi. Mindezek ellenére egész nap pörög, mászik mindenféle, sehova nem tudok menni egyedül, mert jön velem, így előkerült megint a járóka, berakom napi 2x fél órára, hogy be tudjak gyújtani, felöltözni, stb stb...

A labdázáson, a tornyok borogatásán kívül még a kukucskönyvek kötik le, de ennyi.

Ma már ki se vittem az udvarra, mert önző vagyok, de semmi kedvem. Arra várok, hogy aludjon el végre, hogy tudjak edzeni. Ez a napi 45 perc az én időm, ha ez se lenne, már tényleg megőrültem volna.

2021. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap rajtam lóg, nem tudok tőle semmit csinálni. Nem elég, ha ott vagyok vele egy helyiségben és lát engem, ott kell ülnöm mellette, vagy cipelnem kell, mert különben torka szakadtából sír, üvölt, rángatja a lábamat, ha felállok. Nem köti le semmi 2 percnél tovább. Babakocsit nem viseli el, mióta tud mászni, forogni, ha szerencsénk van negyed órát kibír benne sírás nélkül, az már rekord. Nem bír benne elnézegelődni, bármerre is megyünk. Bevásárló kocsiban szintén sír, vásárolni sem lehet vele. Mindig az kell neki, ami az én kezemben van, veszi el előlem a kaját, az innivalót, a telefont, könyvet, mindent; nem csinálhatok semmit. Evés közben tekereg az etetőszékben, 5 perc után menni akar. Rohadt rondán eszik, állandóan öltöztetni kell, amit persze utál. Nehéz, nagyon nehéz.
2021. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1&3 vagyok: akkor látom, nem csak nekem nehéz. Mi is minden evés után öltözünk, napi szinten megy a mosógép. Pedig van teljes felsőtestes előke, de azon is áteszi magát :D ugyanúgy az kell neki, ami az én kezemben van. Ezért raktam be egy kávé erejéig a járókába :) ennyit megérdemlek. Persze most is felkelt 20 perc után, így mellette edzettem. Adtam neki tápszert, ha annyira éhes, majd megeszi... 🤦‍♀️😆 Komolyan elég őrjítő, én ezt még egyszer biztos nem csinálom végig 😅 persze amúgy imádom, amikor hozzámbújik elolvadok, amikor nevet, minden bajom elmúlik. Deeee nagyon nehéz!!
2021. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk elképzelhetetlen, hogy betegyem valahova akár 2 percre is, mert üvölt. Persze én is imádom, a mindenem, a legnagyobb ajándék az életemben, de néha nagyon kikészít. Mi is kettőt terveztünk, de ezek után... Ott lenne egy pici, meg a több emberes kisfiam, hát tuti nem bírnám.
2021. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!