Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyire aktív vagy...

Kinek mennyire aktív vagy volt aktív a 3 hetes babája? Normális ha csak enni kell fel és 1-2 órá nézelődik?

Figyelt kérdés
Amíg fent van a baba ti mivel foglaljátok le? :o Vagy mivel tartjátok fent az étdeklődését?

2021. jan. 11. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ne aggódj. Én babusgattam ha ébren volt vagy körbevittem a házban, esetleg pihenőszékbe raktam pár percre.
2021. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Semmivel nem terheltem. Hagytam had fedezze fel a világot. Persze beszéltem hozzá és fél is vettem. De ha már most folyton a nyakán vagy akkor is ha nem sír ne csodálkozz hogy később le se fogod tudni tenni. Tapasztalat, vagyis nem az enyém hanem több anyukáé a környezetemben.
2021. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 hetesen evett-aludt. Nem kell állandóan lefoglalni később sem.
2021. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak mert olyan rossz láni, hogy kb biodíszlet a házba a gyerek :( nem babusgatom egyfolytában, mert nem szeretném ha nem tudna meglenni nélkülem, csupan érdeklődtem :)
2021. jan. 11. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
3. vagyok. Egy 3 hetestől ne várj többet. Nemsokára már jóval aktívabb lesz, de most ennyi a dolga, így fejlődik.
2021. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, ilyenek ebben az időszakban. 2-3 hónapos koráig az enyém is ilyen volt. Én sem élveztem kimondottan, de ilyenkor még nem tudnak többet. Kis növény volt kb. az én babám is. 3 hós korában kezdett mosolyogni, kapcsolódni hozzánk. Akkor már tudott játszani is (játszószőnyegen lógós állatkákat bokszolni.). Aztán megtanult fogni a kezével, hasra fordulni a hátáról, nevetni is.
2021. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ilyenkor, ha dajkálod, babusgatod, beszélsz hozzá.
2021. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy nem üvölt egész ébrenlétkor.
2021. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mert már pörög, forog, tolja magát az ágyban és már a játékot is meg tudja fogni. Nagyon szépen tartja a fejét is 3 hetes létére :)

De akkor nem kell aggódnom, hogy nem "foglalom le"

2021. jan. 12. 05:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!