Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában divat még vagy...

Mostanában divat még vagy ciki, ha megszületik a baba,akkor írni róla sms-t, messenger vagy hasonló üzenetet a barátoknak, rokonoknak,kollegáknak ismerősöknek vagy Facebook posztolni szokás inkább és ott hírül adni?

Figyelt kérdés
Vagy nem szokás szólni róla, a közvetlen család, közeli barátok úgyis tudják, ha beszélnek?
2021. jan. 12. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
A legközelebbi rokonokat és barátokat, akikkel rendszeresen tartjátok a kapcsolatot, akik "bejáratosak" az életetekbe, illik értesíteni.
2021. jan. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez lehet sms is.
2021. jan. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Én családnak, közeli barátoknak messengeren, e-mailben küldtem képet, a többi ismerőssel Facebookon tudattam, hogy megszületett a lányunk.
2021. jan. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szeretem a gyerekbejelentos Facebook posztokat. Csak a szűk kört értesítettük.
2021. jan. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Én is írtam akinek gondoltam.

Facebookra ki sem írtam a születést. Igaz én a terhességről sem postoltam

Pár naposan raktam ki egy közös képet

2021. jan. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Amikor megszületett a lányom, csak a szűk családi kört értesítettük és nekik küldtünk képeket. Facebookra csak később tettem ki, amikor már otthon voltam, azt is az események megadásánál. Amúgy mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja. Vki rögtön feltesz a Facebookra egy csomó képet, alig hogy megszületett a baba, vki meg tényleg csak a családon belül értesít.
2021. jan. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem divat nem divat, hanem kit hogy érsz el és kit akarsz. Fb-vel, messengerrel nem sokra mentem volna az internettel nem rendelkező rokonnál, ment hát az sms, aki meg fontosabb, annak a telefon. Barátoknak messenger.
2021. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Még az aranyóra alatt szóltunk a közvetlen családnak, legközelebbi barátoknak üzenetben. A 2 nap bentlét alatt szóltam a kicsit tágabb ismerősi körnek is, munkatársak, ilyesmi. A fb-re akkor töltöttem fel a hírt, miután már hazaértünk a kórházból, a legtávolabbi ismerősök abból értesültek róla. Az én környezetemben úgy vettem észre, hogy ez a legáltalánosabb.
2021. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Hú hát a férjem annyira fel volt pörögve, hogy kb még a második szomszédnak is írt és küldte a képet :) Miután hazajöttünk a kórházból, tettünk ki facebookra képet, onnan tudták meg a legtávolabbi ismerőseink.
2021. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó vagyok, azt kihagytam, hogy én nagyon szeretem ezeket a posztokat a facebookon, cukik :)
2021. jan. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!