Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól hagytad...

Mennyi idős kortól hagytad egyedül a babát úgy hogy pl kimentél főzni, wcre?

Figyelt kérdés
11 hónapos már nem kisbaba, de én kiságyba rakom ha pisilnem kell is. Még nem merem itt hagyni egyedül. Benne van ám mindenben amiben nem kéne
2021. jan. 12. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Mindig...

Aztán egy időben jött utánam..

Meg nyitott ajtóval pisiltem


Főzeskor is körülöttem vannak

(2 kicsi gyerekem van)

2021. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Mármint sosem tettem kiságyba stb


Picinek járókában voltak


Olyna 4 hónapos kortól a földön


Nem tettem sehova őket csak mert a solgaimat intéztem


1.

2021. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván más a helyzet, ha még nem tud kúszni-mászni-menni, meg akkor, ha már jár is, matat, stb. Én kislányom 5 hónapos, még nem mászik, csak hátról hasra fordul, esetleg hason elfordul valamelyik irányba. A járókában simán hagyom, meg játszószőnyegen a földön is, amíg kimegyek, vagy letusolok, stb. Hosszabb időre így sem. De ha már közlekedni fog, biztos jó ideig nen hagyom olyan körülmények között egyedül, ahol magában vagy másban kárt tehet.
2021. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem hagytam nem biztonságos helyen. 11 hónaposan mondjuk már rég utánam jött mindkét gyerekem. Egyik még csak kúszott, másik kapaszkodva.
2021. jan. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Simán ott hagyom biztonságos helyen (földön). 5 hónapos. De első naptól kezdve lazán ott hagytam a babafészekben mondjuk, amíg elmentem pisilni, nem pakolásztam folyton a kiságyba.

Mondjuk nekünk amerikai konyhás nappalink van, amíg főzök, fél szemmel is simán tudok figyelni rá. Eddig még nem adódott olyan helyzet, hogy 2 percnél tovább egyedül kellett volna hagynom (futár az ajtó elé jön, a postáért úgyis el kell menni mert sose hozzák ki a csomagot, vécézés megvan ennyi idő alatt, zuhanyozni meg akkor szoktam, amikor a férjem is már itthon van). Később, amikor majd nagyon matatós korban lesz, lehet beüzemeljük a járókát ezekre az időkre, most még egyelőre a dobozában fekszik a sarokban, nincs rá szükség.

2021. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Nah nekem az a baj,hogy a kiságy sem biztonságos hely,mert állva belelep a két rács közötti lyukba, beszorul a lába és hanyatt dobja magát. Persze visit mert fáj. Többször hittük azt hogy most tört el a lába?:(( Ilyenkor mi legyen?
2021. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

6#

Vegyetek rácsvédőt.

2021. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kisebb volt és főztem akkor beraktam a babakocsiba. Most 4 hónapos kinn van a nappaliban a karámja és így pont rálátok.
2021. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a legnagyobb célja bejutni a wcre, ezért lerakom a szoba másik végébe, és meg elrohanok pisilni, ő meg elstartol a wc felé. Mire végzek, már ütögeti az ajtót.
2021. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
7-es,haha,van,szart sem ér,atrugja simán. Ma beültem tojni (bocs) kétszer ugrottam ki csupasz fenekkel,mert beszorult tövig a combja. Hihetetlen. Arra gondoltam veszek babahámot és kikötöm valahova ,nem vicc. 😳☹️
2021. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!