Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A textilpelenkák milyen...

A textilpelenkák milyen funkciót töltenek be? Mire kell őket használni? Hány darabot érdemes beszerezni? Fehér vagy mintás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy büfiztetéshez, nyál letörléséhez szükséges, de még ezeken kívül mihez kell?

2021. jan. 18. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiságyba a feje alá is szoktam rakni egyet. Ha védőnőhöz/orvoshoz megyünk, ott is kell, a vizsgáló asztalra kell teríteni.
2021. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
#1 Orvosnál azért kell az asztalra, hogyha pont akkor pisilne/kakilna amikor pucér?
2021. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, hanem azért, hogy ne a hideg asztalon vagy mérlegen feküdjön.
2021. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnál a fütyire terítettem, ha láttam, hogy pelenkázás, vagy nyári pucérkodás közben készülődik a lövöldözés, erre is hasznos :)
2021. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én, elég sok mindenre használtam:


-szoptatásnál

-altatásnál

-hozzátáplálásnál

-fürdetésnél

-takarónak a nagyobb méretűt

-árnyékolásra autóban, babakocsiban

- védőnőnél

- fogzásnál

- bukásnál

- játszani.


Később, takarítani is szuperek.

2021. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
A lányom 4-5 éves koráig időnként bepisilt éjjel, ezért mindig beraktam egy vastagra hajtott textilpelust a popsija alá az ágyban. Ha volt baleset, felfogott belőle valamennyit.
2021. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra jöttem rá, hogy mindenre IS jó, és sosincs elég :D
2021. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi kaptunk, de alig hasznaltuk, csak nagyon a kezdetekben, mikor bukott. Jo amugy moshato pelenkazaskor is nedvszivo toltetnek a fentieken kivul, eredeti funkcioja is ez szerintem, ezert hivjak igy.
2021. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Én nem mostam minden nap, így mindenből több kellett. Ráadásul eleinte a pelusokat külön mostam 95 fokon, aztán 60on később.. Így nekünk elég volt 10 darab, ami sokat forgott, mert a fiam nagyon bukós volt.

Igazából ezek a 70 vagy hány centisek az ilyen “idegenben” pelenkázásnál, orvosnál tök jók (higiénia szempontból is jó ha arra fekteted a babát), illetve babakocsi takaráshoz tömegközlekedésen influenza szezonban stb, de nekünk pl a fele akkora is megtette volna. Ha választhatnék, akkor 2-3 nagyobbat vennék és kisebb alakúból 6-7et mosási szokástól függően.

2021. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre is jó. Kb 50 db van bár egyet sem vettem. Anyukáktól kaptam őket 🙂 előke, torolkozo, kéztörlő, törlő rongy, nyáltörlő, bufiztető, stb stb.
2021. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!