Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány hetes babákkal az...

Néhány hetes babákkal az ébren töltött időt mivel töltitek?

Figyelt kérdés
Végig vele foglakoztok? Vagy van, hogy leteszitek kicsit egyedül valamibe, (kiságy, hordozó, pihenőszék stb.), És csináljátok a dolgotokat? Miket csináltok együtt?

2021. jan. 20. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól hogy nem mindig aludt a babám, kivittem a nappaliba játszószőnyegre. Jöttem mentem körülötte, csináltam a dolgom, sokszor odaültem mellé, beszéltem hozzá. Ő kifejezetten nem ölbebaba, azóta is a szabad mozgást szereti (4,5 hónapos most). A fiammal is így csináltam, ő is ilyen természet.
2021. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a játszószőnyegre tettem, vagy hason mutogattam neki babageometria mintákat, beszéltem hozzá, összebújtunk, énekeltem neki.
2021. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kiságyba nem hagytam, az az alvás helye. Játszószőnyeg vagy babafészek.
2021. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát.. az enyém néhány hetesen az ébren töltött idejét üvöltéssel töltötte, következőképpen nagyon mást nem csináltam mint próbáltam vigasztalni. 😅 pokoli egy időszak volt, örülök hogy elmúlt és sajnálom, hogy nem tudtam kiélvezni azt a nagyon pici babás korszakot.
2021. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában a jatszoszonyegen volt. Különböző kontrasztos tárgyakat tettem köré. Ha elvolt velük, nem csináltam semmi extrat, csak ott voltam. Ha nem volt el, akkor meg mondokaztam meg beszéltem hozza meg ilyenek. És általában vittem magammal. Ha a konyhában voltam oda tettem le mozesben vagy jatszoszonyegre.
2021. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor még csak tornával sajnos, mert nagyon hasfájós volt. Most már megszűnt a hasfájása, 4 hónapos: kedvence a zenélő-forgó, csörgők és a kontraszt kártya, kontrasztos ruhák, ezen felül a torna megmaradt. Szeret kint sétálni és az esti fürdéseket is nagyon szereti.
2021. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!