Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam egy éves múlt, egy...

A fiam egy éves múlt, egy matracon alszik a földön, már nem tudom kiságyban altatni. Ebben a korban ti mertétek légzésfigyelő nélkül altatni a gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Bennem még mindig ott van a félsz, hogy nincs alatta a légzésfigyelő. Most pont beteg, és nélküle alszik, nincsenek bennem jó érzések.
2021. jan. 20. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha beteg én a mai napig vele alszom,mert negyedóránként megebred.Probalj mellé költözni míg meg nem gyógyul hátha az megnyugtat.
2021. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
8 hónaposan került matracra mert nem volt hajlandó aludni a rácsosban. Azóta nem használjuk a légzésfigyelőt.
2021. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő jó nagyokat alszik most, hogy beteg. Bár így is volt hogy a fél éjszakát vele aludtam, csak kicsi az a matrac kettőnknek.
2021. jan. 20. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Mi már ennyi idősen egy 160×200-as ágyon altattuk, mert utálta a kiságyat. Egy átaludt éjszakája se volt benne. Nekünk ez bevált, így én is mellé tudok feküdni, ha rosszul alszik. Pl. most a melegfront miatt többször ébredt.

Persze bennem is volt rossz érzés, eleinte többször odamentem és a hátára tettem a kezem, hogy lélegzik-e. De egy idő után elmúlt. Lassan 1.5 éve, hogy nagy ágybabn alszik.

2021. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk pelenkara csiptetheto a legzesfigyelonk, ami a hőmérsékletet is meglepően jól meri, úgyhogy ez nem okoz gondot. De normál éjszaka már nincs rajta, ha beteg lesz rateszem. Egy éves lesz jovoheten. Amúgy egy éves kor fölött már nem szükséges használni, úgyhogy szerintem ne aggódj.
2021. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
1 eves gyerek mar nem ajul be annyira h ne vegyen levegot, paplan, pled alol kimaszik, ha beletekeredne, de adj ra halozsakot es ne aggodj. Ilyesmi par honapos csecsemokkel tortenik.
2021. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

1 percig nem haasználtunk légzésfigyelőt.

Nekem inkább ez a földön, egy matracon dolog fura.

21hós a fiam, 1éves koráig aludt rácsos ágyban, azóta gyerekágyban.

2021. jan. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kiságyba nem lehet visszatenni, mert felébred, gyerekágyból még simán leesne, egyszer-kétszer így is legurult a földre a matracról.
2021. jan. 21. 08:12
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Leesésgátlóról hallottál már?
2021. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés.
2021. jan. 21. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!