Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan pár, aki csak...

Van itt olyan pár, aki csak azért nem vállalt 2. babát, mert az első nagyon rossz alvó volt még 2-3 éves korába is?

Figyelt kérdés

Ha igen, nem bántátok meg?

Vagy ez elég önző kifogásnak/indoknak számit?


2021. jan. 21. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem számít sem önzőnek sem kifogásnak. Minden párnak magának kell tudnia, hogy mi a jó nekik.

Az ismerősöm is ezért nem vállal, nem ítélem el, sem más. Nem bánta meg eddig még.

2021. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Ismerősöm azért nem vállal mert nagyon csúnyán megjárta a császárral, azt mondta neki ez mégegyszer nem kell.


Eszembe sem jutna elítélni senkit semmi indok miatt. Mindenki addig nyújtózkodik ameddig a takarója ér 🙃

2021. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Borzasztò alvò a 2 éves kisfiúnk, néha eszembe jutott, hogy nem vállalnék be 2. babát, amikor pl. este fél 12-kor sem aludt el, hiába próbálkoztunk már mindennel, de mindigy győzött bennem a vágy, hogy szeretnék még gyereket/gyerekeket. (Jelenleg éppen kismama vagyok.) De ha valaki hasonló dolgok miatt nem szeretne kistesót, én nem ítélem el, ez csakis rájuk tartozik.
2021. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ismerek ilyet igen. 4 èves a kislànya, még csak pàr hónapja kezdte àtaludni az èjszakàkat. Ez elèg neki ahhoz , hogy ezèrt ne legyen mèg egy gyerekük, teljesen megértem. Hogy megbánjàk e az majd csak késöbb fog gondolom kiderülni
2021. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 honapos, nem egy nagy alvó, nappal kb 2x alszik FÉLÓRÁT, ejjelek is nagyon kaotikusak. Sokszor megfordult a fejemben, hogy emiatt esetleg nem vallalok másikat, de mindig győz az, higy nekem is van tesóm, nem hagynám "magába" a fiamat. Meg aztan ez csak egy kis idő az ember életében, nem lesz mindig így, több a jó pillanat és az öröm, amit a gyerekek okoznak :) de nem itelnek el senkit, en is hulla fáradt vagyok 😅
2021. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, férjem szerint olyan világban élünk, ahol sajnos sose lehet tudni mit hoz a holnap, NE ADJ ISTEN történik valami, es akkor egy gyereked sem lesz. Tudom, erre nem lehet alapozni, es en is kiborulok mikor erre gondolok, de valahol van benne igazsag :(
2021. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2021. jan. 22. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:

A lanyom 2 eves koraig keltem 3 orankent minden aldott ejjel. Es a csaszar sem volt egy leanyalom,nagggyon fajt, nagyon megviselt.

4 eves koraig el se tudtam volna kepzelni, h ennek az egesznek meg egyszer nekimenjek. Aztan 4,5 lehetett a kislanyom, amjkor feltette a kistestver lemezt, es ereztem, h komolyan gondolja, valoban vagyik ra. Es akkor mi is elkeztunk vagyni ra. Sokat hatcoltunk az ujabb terhessegert es vegul 6 ev korkulonbseggel megszuletett a varva vart kisteso. Orom rajuk nezni, imadjak egymast.

2021. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!