Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam vissza?

Hogy szoktassam vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok, babám eddig cumizott és meg nyugtatta, de egyik napról a másikra ki köpte a cumit és azóta sem nem kell neki. KB már a 4.cumit vettem neki de mindegyiket ki köpi, pedig tényleg jó volt, hogy cumizott most nem nyugtatja meg semmi. Ötletek hogy lehetne vissza szoktatni?

Lebeszélős kommenteket nem kérek, mindenki maga tudja mi a jó a babájának.


2021. jan. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

"mindenki maga tudja mi a jó a babájának."

Szerintem meg legjobban a gyerek tudja mi jó neki. Nem véletlen nem fogadja el.

2021. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok cumi ellenes, de most én is az elsővel értek egyet.

Ha nem kell neki akkor ne eroltesd, nem véletlen nem kéri már, neki most épp nem kell.

Az h néha neha újra próbálod adni nem gond.

Hátha...de ne eroltesd

2021. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is nagy cumista volt, de 7 honaposan egy hosszabb betegség hatására (be volt dugulva az orra 3 hétig, nem tudott cumizni) eldobta a cumit, azóta egy nyuszija van aminek a fülét csócsálja, cumit egyáltalán nem fogad el, most 10 hónapos.Nem mondom valamikor jól jönne ha cumizna, de nem erőltetem neki, ha nem akarja akkor nincs cumi.
2021. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy az egész öklét a szájaba akarja nyomni és folyamatosan öklendezik meg le nyomja az ujját a torkán és így hány is néha. 3naponta vágom a körmét de még így is fel sérti az inyet és sír. Ezért szerintem jobb lenne a cumi
2021. jan. 23. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minden baba csinálja csak eltérő mértékben. Majd rájön mennyire szabad bekapni. A cumi nem fogja megakadályozni.
2021. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!