Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újszülött mikor nyitja ki...

Az újszülött mikor nyitja ki a szemeit?

Figyelt kérdés

A babám 3 hetes, de az első néhány napban nem nyitotta ki a szemeit. Már kinyitja, de az egyik oldalon kisebb szemréssel tudja még kinyitni. Nézelődik, figyel, de aggaszt hogy inkább kis csík szemei vannak, szemhéja

Kb. nincs is. Az ödéma sem teljesen múlt el a szülés óta a szemeiről. Ez normális? A gyerekorvos és védőnő nem foglalkozott a dologgal....



2021. jan. 30. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
igen
2021. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát az én babám már első nap nézte az ablakot meg a hálóingemet, ami elég kontrasztos volt.
2021. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez babafüggő, az enyém születése után 1 perccel már tágra nyílt szemmel bámult engem 😊
2021. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rám tették egyenesen rám nézett.
2021. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár napon az én babám is alig nyitotta ki, de azért 3 hetesen már bőven hatalmas szemekkel nézelődik
2021. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém is születésekor mikor rám tették már pislogott rám... Én nem tartom ezt normálisnak, megnézetném egy szemésszel
2021. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézetném.
2021. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is rögtön kinyitotta, de mivel írod, hogy ödémás gondolom ez lehet a baj. Szerintem kérdezz rá és akkor megnyugszol. Ha nagy baj lenne biztosan mondták volna már amúgy is.
2021. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem kismacska egy baba, hogy ne nyíljon ki a szeme... mindegyik gyerekem már a szülőszobán tágra nyílt szemekkel nézelődött.


Mindenképpen nézesd meg.

2021. jan. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!