Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjunk teát/vizet a babának...

Adjunk teát/vizet a babának vagy ne?

Figyelt kérdés
Nekünk is adtak a szüleink mégis itt vagyunk éppen egészségesen. Mostanában van ez a divat, hogy ne adjunk a babának inni. Vélemények?
2021. jan. 31. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Naná, hogy adj!!!
2021. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Mekkora baba? Rendes szoptatásnál nem kell. Utána, már pl nagy melegben lehet vizet. Teát nem,pláne ha megcukrozod. Koffeint tartalmaz, ami meg pörgeti. Én rooibos teát adtam neki, olyan egy éves korától.


Itt vagyunk mégis? Aha. Az emberek 80 százaléka egy roncstömeg. LEhet, hogy nem tud róla, de 40 év fölött (ami elég ciki),már divat "nyavalyogni". Rossz fog, szar emésztés, fájó ízületek, ramaty hormonrendszer, idő előtti öregedés, elhízás. Mind-mind a bezzeg a nagyanyáink is így meg úgy következményei. Aztán ezek hozzák a következő generációt, amit alapból a silány alapanyagból termelnek ki.

2021. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Fél éves korig amíg anyatejes felesleges. Hozzátáplálástól adok. De vizen kívül mást még nem ivott. 1 éves lesz.

Azzal egyébként nem tudok azonosulni, hogy a szüleink is adtak és lám itt vagyunk. Jah nem haltunk bele, persze. Nekem éjszakára mindig gyümölcslevet adtak. 0,5-1 liter között ittam meg éjszakánként. Enni cserébe iszonyatosan rosszul ettem. Ékek, de nincs az az isten, hogy én így csináljam a gyerekemmel, mert tapasztaltam és tudom is a káros hatásait.

2021. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem adtam, tápszeres, csak a hozzátáplálás után kezdtem el vizet adni neki. Régen csináltak sok mindent, hülyeséget is.
2021. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az a véleményem, hogy pont semmi baja nem lesz tőle, de nem is feltétlen van rá szüksége. En nyáron nagy melegben megkinaltam időnként és volt, hogy el is fogadta. Van aki inkább 800x szoptat egy nap kánikulában. Kinek hogy szimpatikus.
2021. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Én adtam neki teát már 2 hónaposan, mert annyira fájt a hasa, semmi nem segített, kipróbáltuk, hátha beválik és igen, jobb lett. Gyertek lepontozni érte.
2021. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi #6 itt csak az van lepontozva, aki nem ad 😏
2021. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
én adtam, vizet. sőt, most majd megköveznek, de már a kórházban kapott, nehogy besárguljon (nem indult meg a tejem, császáros is voltam, pótlást se nagyon akartak adni)
2021. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Anyatejes, 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, onnantól kezdve kap vizet minden nap, és időnként saját préselésű gyümölcslevet. Kamilla, csipkebogyó és hársfa teát csak egy éves kora után kapott, mikor megfázott. Cukros löttyre és koffeinre semmi szüksége a babának, kezdetben meg az anyatej is bőven elég folyadéknak.
2021. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Neke a fiam áprilisi.

Nagyon durván izzadós típus az első pillanattól.


Júniustól (ugye akkor volt 2 hós) kapta cumisüvegben a vizet. Ha nem adtam volna, kb negyedóránként a melleimen lógott volna.


Nekünk ez jött be...

4hósan kezdtük a hozzátáplálást, onnan meg mégtöbbet kapott.

2021. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!